Ana sayfa Dizi Haberleri Kusursuz Kiracı dizisinin hikayesindeki detaylar beklenenden daha güzel bir diziye işaret ediyor!

Kusursuz Kiracı dizisinin hikayesindeki detaylar beklenenden daha güzel bir diziye işaret ediyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kusursuz Kiracı isimli Fox TV dizisinin Nisan ya da Mayıs ayında ekrana gelmesi bekleniyordu ama kanal yönetimi akıllı bir karar alarak izleyicilerin televizyondan uzaklaştığı bir dönemde diziyi yayınlamak istemedi. Dilan Çiçek Deniz ile Serkay Tütüncü ikilisinin başrolünde yer aldığı Kusursuz Kiracı dizisi için bir süre önce başlayan çekimlerin ardından ilk fragman da yayınladı.

Uzun süredir diziyi merakla bekleyen Dilan Çiçek Deniz ve Serkay Tütüncü hayranları, hem fragmana hem de hikayenin detaylarına bakarak beklediklerinden daha güzel bir dizinin gelmekte olduğu fikrine kapıldı. Hem korku hem gerilim hem de iki genç gazetecinin rekabetini kapsayan dizinin senaryosunun da kaliteli olduğu detaylardan anlaşılıyor.

Mona karakterini canlandıran Dilan Çiçek Deniz, Çukur dizisiyle yaptığı büyük çıkışın ardından Alev Alev dizisinde de başrolün hakkını veren bir performans ortaya koydu. Oyuncu, yeni sezonda ise Mona karakteri ile gazeteciliğe yeni adım atmış birisini canlandıracak. Mona karakteri ile Dilan Çiçek Deniz, yeni sezonda izleyicileri fazlasıyla etkileme potansiyeline sahip.

Yusuf Pirhasan’ın yönetmenliğini yaptığı Kusursuz Kiracı dizisinin hikayesini ise Nermin Yıldırım yazdı. Mona karakterinin yeni taşındığı apartmandaki gizemli olayları konu alan dizi, bulmaca gibi bölümleriyle izleyenleri ekrana kilitleyecek.

Kusursuz Kiracı dizisinin hikayesindeki detaylar beklenenden daha güzel bir diziye işaret ediyor! 8

Dizinin hikayesindeki detaylar da izleyicilerin ilgisini çekecek bir proje olduğunu gösteriyor. Mona yetimhanede büyümüş genç bir kadındır. İnternet gazetesinde çalışmakta ve son dönemde İstanbul’un farklı noktalarında yaşanan ev kundaklaması vakalarının haberini yapmaktadır. Yine yangın haberine gittiği bir gün, aynı haberi yapmaya gelen fotoğraf muhabiri Yakup (Serkay Tütüncü) ile karşılaşırlar.

Birbirlerinden alttan alta hoşlanmakla birlikte, tümüyle zıt karakterlere sahip oldukları için didişe didişe haberi yaparlar. Haber dönüşü Mona zaten kavgalı olduğu ev sahibinin eşyalarını kapının önüne koyduğunu görür ve artık evsiz kalmıştır.

Yetimhaneden arkadaşı ve şimdilerde polis olan arkadaşı Leyla (Melisa Döngel) gizli bir görevde olduğundan, yeni tanıştığı Yakup’un, sonradan garip bir mimariyle ikiye bölünmüş olan evine kiracı olma teklifini geçici bir çözüm olarak kabul etmek zorunda kalır.

Kusursuz Kiracı dizisinin hikayesindeki detaylar beklenenden daha güzel bir diziye işaret ediyor! 9

Ancak Mona daha apartmana taşındığı ilk gün, Yuva Apartmanı’nda garip işler döndüğünü fark eder. Gizemli tavırlar takınan komşular da onun apartmana taşınmasından hiç memnun görünmemektedir. İçeride sıra dışı işler döndüğü bellidir ancak Mona neler olup bittiğini anlayacak zaman bulamadan, hiç beklenmedik, ciddi bir problemin içine düşer.

Kusursuz Kiracı dizisinin hikayesindeki detaylar ve bulmaca gibi bir senaryoya sahip olması, izleyicilerin fazlasıyla ilgisini çekecek gibi gözüküyor.