SON DAKİKA
25 Haziran 2019 19:40

SON HABERLER

Kuzgun 14. bölüm fragmanında Kuzgun’dan Rıfat’a büyük söz!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kuzgun dizisinin 14. yeni bölümünde neler olacağı merakla bekleniyor… Burcu Biricik ve Barış Arduç’un başrollerinde yer aldığı Kuzgun dizisinin 14. yeni bölümü 15 Mayıs Çarşamba günü ekrandaki yerini alacak.

Dila ve Kuzgun’un duygusal sahnelerinin yanı sıra birbirlerine karşı kurdukları planlar diziyi bir hayli ilginç kılacak. Son dönemin en başarılı yapımları arasında gösterilen Kuzgun dizisinde izleyicilerin sabırsızlıkları da bir hayli fazla. Kuzgun hayranları 14. bölüm fragmanıyla birlikte dizinin yeni bölümünü daha da merakla beklediklerini ifade eden yorumlarda bulundular. Kuzgun dizisinin 14. bölüm fragmanını videodan izleyebilirsiniz.

Ay Yapım’ın, Star’da Çarşamba akşamları ekrana gelen ve ilgiyle izlenen dizisi ‘Kuzgun’un 14. Bölüm tanıtımında dikkat çeken detaylar var. Dila’nın Kuzgun’a olan aşkını ve mutluluğunu samimiyetle belli ettiği tanıtımda, Kuzgun mesafeli ve temkinli duruşunu koruduğunu hissettiriyor. Rıfat serbest kalırken, bu kez de Ali’nin tutuklandığı görülüyor. Dila’nın tehlikeli bir işe bulaşacağının sinyallerinini veren tanıtımda, dizinin heyecan ve duygu dolu hikayesinden çarpıcı anlar da yer alıyor.

KUZGUN’UN 13. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Kuzgun, Derviş’i vurmadı. İkili arasında derin bir yüzleşme yaşandı. Kuzgun’un Behram Adıvar’ın torunu olduğunun ortaya çıkması, Kuzgun’u da Kudret’in asıl hedefi haline getirdi. Kuzgun, Bora’ya Behram’ı öldürme teklifini kabul ettiğini söyledi ancak, ondan babasının yaşadığına dair bir kanıt istedi. Kuzgun’a, babasına ait olduğu söylenen bir tutam saç geldi. Kuzgun DNA testi yaptırdı ve örnekler yüzde yüz eşleşti. Bora, Teo’yu Kartal’ın öldürdüğünü öğrendi ve acımasız bir intikam planı yaptı. Kuzgun, Behram’ın çiftlik evini havaya uçurmak için bir plan yaptı ve Behram da evde iken planını uyguladı.

Kayıtlara, doğalgaz sızıntısı olarak geçen patlamada Behram Adıvar’ın öldüğü haberi geldi. Kuzgun, ailesinin güvenliği için birkaç gün Meryem’de kalmaya karar verdi. Dila’ya da birlikte gitmeyi teklif etti. Meryem, Kuzgun, Kumru ve Kartal yıllar sonra yeniden bir araya geldi. Kuzgun için baba evinde duygusal anlamı çok büyük anlar, Meryem ile Dila arasında da yeni bir yüzleşme yaşandı.

O sırada Kumru, Dila’nın ailesine yaptığı ihanetini öğrendi. Kuzgun ve Dila ilk kez o gece aynı yatakta yattı. Aralarındaki duvarlara, sırlara ve Kuzgun’un intikam isteğine rağmen, Dila ile Kuzgun’un birbirlerine duydukları derin aşk, her geçen gün karşı konulması daha imkansız hale gelmeye başladı. Dila, Bora’nın Kuzgun’la ilgili tehlikeli bir planı olduğunu hissedince, Bora’nın karşısına çıktı.

Bora, korkutucu yüzünü ilk kez Dila’ya da gösterdi. Kuzgun, Bora’nın çiftliğine geldi ve önce, toprağa diri diri gömülerek öldürülmek istenen Kartal’ı, ardından da Bora’nın fiziki tehdidi altındaki Dila’yı kurtardı. Kuzgun, tam Bora’yı vurmak üzereyken Dila’nın çırpınma sesleri geldi. Kuzgun arkasına dönemeden ensesine aldığı bir darbe ile yarı baygın halde yere yığıldı. Bora, ‘Ferman Bey ‘ seslenişinin ardından, alnından vurularak öldürüldü. Kuzgun’un başındaki adam, Bora’nın öldürüldüğü silahı Kuzgun’un eline tutuştururken, Kuzgun da büyük bir komplonun içine çekildiğini anladı.

Yapımcılığını Kerem Çatay-Pelin Diştaş’ın üstlendiği, Bahadır İnce’nin yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz’ın yazdığı ‘Kuzgun’un başrollerini Barış Arduç ve Burcu Biricik paylaşıyor. Dizinin kadrosunda; Settar Tanrıöğen, Hatice Aslan, Levent Ülgen, Caner Şahin, Ahsen Eroğlu, Aytek Şayan, İpek Erdem, Derya Beşerler gibi önemli isimler yer alıyor. Hesaplaşma, intikam ve dillere destan bir aşk hikayesini konu alan ‘Kuzgun’, 14. ve yeni bölümüyle Çarşamba akşamı, saat 20.00’de Star’da!

Oyuncu Kadrosu:
Kuzgun: Barış Arduç
Dila: Burcu Biricik
Derviş: Settar Tanrıöğen
Meryem: Hatice Aslan
Rıfat: Levent Ülgen
Ali: Aytek Şayan
Kartal: Caner Şahin
Kumru: Ahsen Eroğlu
Şeref: Erdal Küçükkömürcü
Şermin: İpek Erdem
Seda: Derya Beşerler

İlgili Haberler