Ana sayfa Dizi Haberleri Kuzgun dizisinde büyük trajedi! Dila karanlığın dibine gömüldü!

Kuzgun dizisinde büyük trajedi! Dila karanlığın dibine gömüldü!

tarafından ker_def

Star TV ekranlarında Çarşamba günleri izleyici ile buluşan Kuzgun dizisi izleyicilerin beğenisini toplamaya devam ediyor. Dizinin 14. bölümü de büyük heyecana sahne oldu.

Ay Yapım’ın, Star’da Çarşamba akşamları ekrana gelen, sezon finaline (29 Mayıs) son iki bölüm kalan sevilen dizisi ‘Kuzgun’un dün akşam (15 Mayıs) yayınlanan 14. bölümü de heyecan ve duygu dolu anlara sahne oldu. Kuzgun’un gerçekleri öğrendiğinden habersiz olan Dila’yı uyuşturucu sevkiyatı işine bulaştırarak, karanlığın en dibine çektiği, Derviş ile birlikte büyük bir trajedi çemberinin içine aldıkları ve kendi elleriyle babasının ölümüne sebebiyet verdirdikleri bölümü, ekran başındakiler yine soluksuz izlediler.

YENİ BÖLÜM DE SÜRPRİZLERLE VE HEYECAN DOLU !

Dila, babasına ve kendisine tuzak kuranların Kuzgun ve Derviş olduğunu öğrenecek mi? Kuzgun ve Dila arasında yüzleşme yaşanacak mı? Kuzgun ve Dila aşkının bundan sonraki seyri ne olacak ? Kuzgun ve Dila hangi gerçekleri öğrenecek? Tüm bu sorular ve daha fazlası ‘Kuzgun’un Çarşamba akşamı saat 20.00’de Star’da ekrana gelecek 15. bölümünde yanıt bulacak.

KUZGUN’UN 14. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Dila’nın polisle işbirliği yaptığını öğrenmesiyle, Kuzgun geri dönüşü olmayan bir yola girdi. Derviş, Dila’nın ihanetinin cezasının ölüm olduğunu söyledi. Kuzgun, Derviş’e, Dila’ya cezasını kendisinin vereceğini söyledi ve onu karanlığın en dibine çekecek bir plan yaptı. Kuzgun bir yandan da Bilginler Holding’i iflasa götürecek hamlelerde bulundu. Kuzgun’un gerçekleri öğrendiğinden habersiz ve aşkla dolu olan Dila, babasına rağmen, Kuzgun’la yeni bir döneme adım atabilmek için tarafını net olarak belli etti. Dila, her anını aşık olduğu adamla, Kuzgun’la geçirmek istedi. Kuzgun, Dila’yla her bir araya geldiğinde, ihanetin acısıyla, aşkı arasında kaldı. Ali, avukatlarından Rıfat’ın tutuksuz yargılanmasını sağlayabilecek bir yol olduğunu öğrendi.

Dila kendini Kuzgun’la geçireceği bir ömrün hayaline kaptırmışken, Kuzgun, Derviş’ten Dila’ya bir görev vermesini istedi. Behram kendisine tabi herkese davetiye gönderdi, masayı topladı ve Dila’ya tek başına uyuşturucu sevkiyatı yapma görevi verdi. Serbest kalırsa Kuzgun’un harekete geçeceğini bilen Rıfat, Ali’ye Kuzgun’u hayatlarından çıkarması için öldürülmesi talimatını verdi. Kumru, Dila ile Ali’nin konuşmalarını dinledi ve Dila’ya bir oyun oynadı. Olacakları görüntülemek için de sevkiyat alanına gitti. Ancak önce karşısında Cihan’ı buldu, sonra da Kuzgun için kurulan pusuda, Cihan’la birlikte ölümle yüz yüze geldi. Dila da polise yakalanmaktan, Ferman Koruğlu’nun yardımı ile son anda kurtuldu.

Kuzgun dizisinde büyük trajedi! Dila karanlığın dibine gömüldü! 7

Ali ile çevirdikleri oyunun ardından Rıfat hakkında tutuksuz yargılanma kararı verildi. Rıfat’ın dışarı çıkmasıyla birlikte Kuzgun dört bir yandan Bilginler’e savaş açtı. Hedefine Ali ve Rıfat’ı aldı. Kuzgun’un Kudret’e ulaştırdığı delilerle Ali gözaltına alındı. Derviş, kendisine karşı üst üste yanlışlar yapan Dila’ya ve ailesine ağır bir bedel ödetmek için harekete geçti. Kuzgun ve Derviş, Dila’yı büyük bir trajedi çemberin içine aldılar ve Dila, kendi elleriye babasının ölümüne sebebiyet verdi.

Başrollerini Barış Arduç ve Burcu Biricik ‘in paylaştığı ‘Kuzgun’un kadrosunda; Settar Tanrıöğen, Hatice Aslan, Levent Ülgen, Caner Şahin, Ahsen Eroğlu, Aytek Şayan, İpek Erdem, Derya Beşerler gibi önemli isimler yer alıyor. ‘Kuzgun’un yapımcılığını Kerem Çatay-Pelin Diştaş üstleniyor, yönetmenliğini Bahadır İnce yapıyor, senaryosunu da Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz yazıyor. Hesaplaşma, intikam ve dillere destan bir aşk hikayesini konu alan ‘Kuzgun’, heyecan ve duydu dolu yeni bölümü ile Çarşamba akşamı saat 20.00’de Star’da!