SON DAKİKA
16 Haziran 2019 06:34

SON HABERLER

Kuzgun ve Dila o eve nasıl geldi? Kuzgun yeni bölümde bir iyi, bir kötü sürpriz!

Televizyongazetesi/Detay – Star TV’de Çarşamba akşamları yayınlanan Kuzgun dizisinin 13. bölümünden ön izleme yayınlandı.

Başrollerinde Barış Arduç ve Burcu Biricik’in oynadıkları dizinin yeni bölümünde Dila ve Kuzgun’un, Bora’nın evinden kurtuldukları görülüyor.

Dila’nın ailesi ile eskiden yaşadığı o evde oldukları sahnede Dila uyurken, Kuzgun, duvarda Dila’nın yıllar önce çizdiği o resme bakıyor. Üzerini boya ile kapatan Kuzgun’un daha sonra resmi kurtardığı anlaşılıyor.

Dila uyurken onun çantasındaki diğer telefonu bulan Kuzgun şaşırıyor. Odadan çıktıktan sonra Dila uyanıyor ve duvardaki resmi görünce büyük bir mutluluk yaşıyor.

Bu sırada Kuzgun’un telefonla odadan ayrılması, ikili arasında yaşanan yakınlaşmanın ardından yeni bir krizin çıkacağını gösteriyor.

Dila, o telefonu açıklayabilecek mi? Kuzgun, Bora’dan duyduğu “Beni öldürürsen Dila’nın sırrını asla öğrenemezsin” sözlerinin peşine mi düşecek? Bora’yı öldüren kim? Neden Kuzgun ve Dila’ya dokunmadı?

Bu soruların yanıtları yeni bölümde bulacağız.

İşte 13. bölüm ön izleme:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kuzgun, büyük bir komployla karşı karşıya!

Kuzgun’un Behram Adıvar’ın torunu olduğunun ortaya çıkması, Kuzgun’u da Kudret’in asıl hedefi haline getirir.Babasının hayatta olup olmadığı konusunda kesin bir bilgiye sahip olamayan Kuzgun, Bora’yla bir pazarlık yapar ancak bir şartı vardır. Öte yandan Bora, Teo’yu Kartal’ın öldürdüğünü öğrenir ve acımasız bir intikam planı yapar. Kartal’ın ölümle yüz yüze gelmesi artık an meselesidir. Kuzgun’un Behram’ın yerini alacak bir veliaht olduğuna inanmak istemeyen Dila, Kuzgun’u adım adım takip eder. Bu sırada, Kuzgun’un da içerisinde bulunduğu karanlık dünyada bütün dengelerini değiştirecek büyük bir patlam yaşanır.

Kuzgun, ailesinin güvenliği için birkaç gün Meryem’de kalmaya karar verir. Dila’ya da birlikte gitmeyi teklif eder. Meryem, Kuzgun, Kumru ve Kartal yıllar sonra yeniden bir aradadır. Kuzgun için baba evinde duygusal anlamı çok büyük anlar yaşanacaktır. Meryem ile Dila arasında da yeni bir yüzleşme yaşanır. O sırada Kumru, Dila’nın ailesine yaptığı ihanetini öğrenir. Kuzgun ve Dila ilk kez o gece aynı yatakta yatarlar. Aralarındaki duvarlara, sırlara ve Kuzgun’un intikam isteğine rağmen, Dila ile Kuzgun’un birbirlerine duydukları derin aşk her geçen gün karşı konulması daha imkansız hale gelmeye başlar. Dila, Bora’nın Kuzgun’la ilgili tehlikeli bir planı olduğunu hissedince, Bora’nın karşısına çıkar. Ancak Bora’nın planları Kuzgun’la sınırlı değildir. Bora, korkutucu yüzünü ilk kez Dila’ya da gösterir. Dila, Bora’nın fiziki tehdidi altındayken, Kuzgun da hem Kartal’ın hayatı hem de kendi hayatı üstünden ölümcülbir komployla karşı karşıyadır.

İlgili Haberler