Ana sayfa Dizi Haberleri Leke dizisi sessiz sedasız final yaptı, Burak Sevinç yeni projeye başladı!

Leke dizisi sessiz sedasız final yaptı, Burak Sevinç yeni projeye başladı!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kanal D’de yayınlanan Leke dizisi, geçtiğimiz ay sezon finali yaparak ara vermişti.

Yeni sezonda devam etmesi beklenen dizinin Kanal ve Yapım arasında verilen ortak bir kararla reytingleri iyi gitmediği için yeni sezonda devam etmemesi kararı alındı.

Sezon finali yaptı ama sonradan final kararı verildi dizi için.

Bu durum her kesi şaşırtırken, dizinin başrol kadın oyuncusu Melis Sezen’in ismi Kanal D’nin yeni dizisi Zümrüdü Anka ile anılmaya başlandı.

Bu arada Söz dizisinden ayrılıp gelen Burak Sevinç de Melis Sezen ile başrolde oynuyordu. Leke dizisinin de beklenmedik finaliyle Burak Sevinç de yeni projelere bakmaya başladı.

Hatta yaz döneminde bir filmde oynadığı ortaya çıktı.

Burak Sevinç, çekimlerine Sinop’ta devam edilen Nasipse Olur isimli filmde yer almakta.

Setten video mesaj paylaşan Burak Sevinç, “Çekimlerimiz gayet keyifli ve eğlenceli geçiyor. Umarım vizyona girdiğinde siz de aynı keyfi alırsınız” diye konuştu.

Burak Sevinç, Nasipse Olur isimli romantik komedi filminde zengin çocuğu olacak.

Ünlü oyuncu, yapımcılığını Greenart Gruop’un üstlendiği, yönetmenliğini Selahattin Sancaklı’nın yapacağı romantik komedinin başrolü Gökhan Hancıoğlu karakterine hayat verecek.

Burak Sevinç, filmde ailesi ve hayatın cilvesi olarak sürekli karşısına çıkan zor durumdaki Günfer arasında kalarak komik olaylar yaşayacak

Burak Sevinç, filmdeki rolü kabul etmesinin sebenini de şu sözlerle anlattı: “Senaryoya çok ısındığım için ve asker karakterinden sonra insanları güldürecek farklı bir karakter olduğu için bu teklifi kabul ettim.”