Ana sayfa Dizi Haberleri Leke dizisine geri sayım başladı! Dizide kim kimdir? İşte ayrıntılar…

Leke dizisine geri sayım başladı! Dizide kim kimdir? İşte ayrıntılar…

tarafından zk zk

Kanal D’nin yeni ve iddialı dizisi ‘Leke’ için geri sayım başladı. Dizinin ilk bölümü 16 Nisan Salı akşamı ekranda olacak.

Kanal D’nin Tims&B Productions imzalı, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, başrollerini Burak Sevinç ve Melis Sezen’in paylaştığı yeni dizisi “Leke”, izleyici karşısına çıkmak için gün sayıyor. Salı (16 Nisan) günü ekran hayatına başlayacak olan dizinin yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu otururken, senaryosunu ise Yıldız Tunç kaleme alıyor.

İşte, Leke’nin çok konuşulacak karakterleri:

Leke dizisine geri sayım başladı! Dizide kim kimdir? İşte ayrıntılar... 13

CEM YENİLMEZ (BURAK SEVİNÇ):

Kendinden emin, dikkat çekici, itibar sahibi, genç ve bekâr bir iş insaı. Marine Marine Holding’in CEO Yardımcısı. Dışarıdan oldukça mesafeli görünen biri. Duygusallıkla uzaktan yakından bağı olan hiçbir şeyden hoşlanmıyor. Aile tanımına inanmıyor. Aşka inanmıyor. Kadınlara güvenmiyor. Bütün hayatı işi. Başarılı olmak onun için her şeyden daha önemli. Kazanmak hayattaki tek amacı. Ve bu kazanma hırsı aslında çok da parayla ilgili değil. Çünkü zaten yeterince zengin. Kazanmak, artık onda önüne geçemediği ve çok kolay becerebildiği bir alışkanlık haline gelmiş. Cem’in kendine kurduğu bu dünya karşısına Yasemin’in çıkmasıyla alt üst oluyor. Çünkü Yasemin tanıdığı hiçbir kadına benzemiyor ve Cem’in bütün ezberini bozuyor.

Leke dizisine geri sayım başladı! Dizide kim kimdir? İşte ayrıntılar... 14
YASEMİN ADIVAR (MELİS SEZEN):

Güzel, zarif, duru bir kadın Yasemin. Onunla aynı ortamda bulunup da onu fark etmemek mümkün değil. Güzel olmanın da ötesinde onu farklı kılan şey duruşu. Yasemin kendi doğruları ile yaşayan, dürüst, sözünü sakınmayan, inandığı şeyi sonuna kadar savunan, çalışkan, inatçı, kararlı genç bir kadın. Kardeşi Murat ile birlikte yetimhanede büyümüş. Murat’ın kulakları duymuyor. Murat’ın velayetini almak için uğraşıyor. Bir yandan da Murat’ın ameliyatı için para biriktiriyor. Hukuk okuyor ve aynı zamanda bir organizasyon şirketinde çalışıyor. Yetimhaneye geldiği gün tanıştığı Şirin hayattaki en yakın dostu.

Leke dizisine geri sayım başladı! Dizide kim kimdir? İşte ayrıntılar... 15

BİRKAN ATILGAN (MEHMET BOZDOĞAN):

Serpil’in kardeşi. Çok zeki ama zekasını kötülüğe kullanan kirli bir polis. Empatiden yoksun. Çevresindeki tüm insanları kendi kontrolünde tutmak istiyor. Kontrolü dışına çıkmak isteyen herkese karşı acımasız. Ama kendinden daha güçlü insanlar söz konusu olduğunda otoriteye boyun eğme konusunda da oldukça becerikli.

Leke dizisine geri sayım başladı! Dizide kim kimdir? İşte ayrıntılar... 16

SERPİL ZENGİN (SELEN UÇER):

Birkan’la birlikte dağılmış, parçalanmış kötü bir ailenin çocukları. Bu hayatta birbirlerinden başka hiç kimseleri yok. Birbirlerini hem çok seviyorlar hem de birbirlerinin gözlerini oyuyorlar. Serpil’in sahip olduğu bir organizasyon şirketi var.

Leke dizisine geri sayım başladı! Dizide kim kimdir? İşte ayrıntılar... 17

ŞİRİN ACAR (TUĞÇE AÇIKGÖZ):

Sempatik, güzel bir kız. Yasemin’in yetiştirme yurdundan en yakın arkadaşı. Bilerek hiç kimseye kötülük yapmıyor. Ama zorda kalırsa da kendi çıkarını düşünüyor. Yasemin kadar akıllı, eğitimli ya da donanımlı değil. Bulabildiği tek iş Serpil’in şirketindeki stant mankenliği işi…

Leke dizisine geri sayım başladı! Dizide kim kimdir? İşte ayrıntılar... 18

ARDA YENİLMEZ (SELAHATTİN PAŞALI):

Delifişek, asi, kibirli, öfkeli genç bir adam. Özel bir üniversitede yıllardır iktisat öğrencisi. Halası Ferhan, Arda’ya annelik yapmış. Arda abisi Cem’in gölgesinde kalarak büyümüş. Zaman geçtikçe Cem’in başarılarının, karakterinin, gücünün altında ezilmiş. Abisinin yanında kendini bir hiç gibi hissediyor. Bu yüzden abisine karşı hep öfkeli.

Leke dizisine geri sayım başladı! Dizide kim kimdir? İşte ayrıntılar... 19

MEHMET TUNA (TOLGA GÜLEÇ):

Genç iş insanı. Marine Marine Holding CEO Yardımcısı. Çok iyi bir çevreden gelen, iyi eğitimli ama hırsları kendini aşan bir adam. Hayattaki tek rakibi Cem.