Ana sayfa Sosyal Medya Linç kampanyasına maruz kalan Aslı Bekiroğlu’nun son halleri ne anlatıyor?

Linç kampanyasına maruz kalan Aslı Bekiroğlu’nun son halleri ne anlatıyor?

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com/ Detay – Aslı Bekiroğlu kötü günleri geride bıraktı! Jet Sosyete’de Melike karakterinin ardından yaz aylarında başlayan Benim Tatlı Yalanım dizisinde Suna karakteri ile ekranlara dönüş yapan ünlü oyuncu Aslı Bekiroğlu, geçtiğimiz ay sevgilisi Can Koçkan ile özel görüntülerinin internete sızdırılması ile büyük hayal kırıklığı ve bunalım yaşamıştı.

Oyuncu, özel görüntülerini sosyal medyada yayan ve kendisine çeşitli hakeretlerde bulunan kişiler hakkında da savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu. Bekiroğlu, yaşadığı bu bunalımlı dönemde büyük de destek gördüm. Hem yakın çevresinden hem meslektaşlarından hem de vatandaşlardan destek alarak bu dönemi atlatan Bekiroğlu, basın kuruluşlarının dikkatli tutumu ile de sosyal medyada yayılsa da internet ortamında sınırlı şekilde bu özel pozları nedeniyle zorlu bir dönemi hızlı bir şekilde atlattı.

Linç kampanyasına maruz kalan Aslı Bekiroğlu’nun son halleri ne anlatıyor? 8

Oyuncu, son dönemde sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarda yaşadığı bu linç kampanyasının etkilerinden sıyrılmış ve eski moralli hallerine döndüğünü de anlatan gülümseyen fotoğrafları ile dikkatleri çekiyor.

Ancak o dönemde paylaşımlarını yoruma kapatan oyuncu, bu tavrını da hala sürdürüyor. Aslı Bekiroğlu, yeniden ne zaman ekranlara dönecek hayranları merak içinde.

Oyuncunun, yeniden setlere dönmesini dört gözle bekleyen takipçileri, 2020 yılında mutlaka bir dizide görmek istediklerini belirten yorumlarla sosyal medyada oyuncuya çağrıda bulunuyor.

Linç kampanyasına maruz kalan Aslı Bekiroğlu’nun son halleri ne anlatıyor? 9