Ana sayfa Sosyal Medya Mahkum dizisinde mest eden Onur Tuna’nın hayalinde çok başka bir rol var!

Mahkum dizisinde mest eden Onur Tuna’nın hayalinde çok başka bir rol var!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Fox TV ekranında yayınlanan Mahkum dizisinde Savcı Fırat karakterini Onur Tuna canlandırıyor. Çok başarılı bir performans ortaya koyan oyuncu, partneri Seray Kaya ile de gayet iyi anlaşıyor. Yeni dizi çiftinin MAG Dergisi’ndeki fotoğrafları hayranları tarafından çok beğenildi. Dergiye açıklamalarda da bulunan Onur Tuna, hayalindeki rolü ilk kez anlattı.

Bir sokak çocuğu olarak izleyicilerin karşısına çıkmak isteyen Onur Tuna, hayalinde bu rolü sinematografik şekilde sergilemek olduğunu söyledi. Onur Tuna, bu hayalinin detaylarını ise şöyle anlattı:

“Onun dışarıda yaşadığı sıkıntıları sinematografik anlamda insanlara anlatmak isterim. Ama tabii ki dünya üzerinde o kadar çok şey yazılıyor, çekiliyor ki izlediğiniz birçok şeye özenebiliyorsunuz. Keşke ben de bunu deneyebilseydim ya da ben de bu karakter için bir ön çalışma yapabilseydim, bu bana çok şey katardı, diyebiliyorsunuz. O yüzden spesifik olarak şu diyemem gelecekle alakalı; ama şundan eminim, işimi çok seviyorum. Dolayısıyla da bir ömür yapacağıma inanıyorum ve yaptığım projelerin, mutlaka çok hoşnut olduğum işler olacağına gönülden inanıyorum.”

Kendisini anlatması istendiği zaman bunu yapmanın herkes için zor olduğunu dile getiren Onur Tuna, herkesin içinde iyi veya kötü yönler olduğunu ifade etti. Değişime çok açık birisi olduğunu da belirten oyuncu, hayatın değişken olduğuna vurgu yaptı.

Oyuncu, kendisini tanıtma konusunda şu sözleriyle de çok dikkat çekti: “Bir insanın kendini tanıtması bence çok zor. Hepimizin içinde hem iyi hem kötü var. Yaşadığımız hayat bir madalyonsa, bunun diğer yüzü mutlaka olmalı. O yüzden kendimi tanıtıyorken, şöyle biriyim ya da böyle biriyim demekten mümkün oldukça kaçınan biriyim. Ancak, değişime ve dönüşüme açık biriyim diyebilirim. Çünkü hayat mutlak değil ve yarın başıma ne geleceğini bilmiyorum. Onun dışında sevdiğim ve sevmediğim şeyler üzerinden kendimi tanımlayabilirim.”