Ana sayfa Dizi Haberleri Mahkum dizisinin reytinglerde geri dönüşü ve Camdaki Kız’ın istikrarı!

Mahkum dizisinin reytinglerde geri dönüşü ve Camdaki Kız’ın istikrarı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Perşembe akşamları güçlü dizilerin yarışını izliyoruz. Camdaki Kız ile Mahkum dizileri, 26 Mayıs Perşembe akşamı birincilikleri paylaştı… Fox TV’de yayınlanan Mahkum, bir süredir izleyici kaybı yaşayan bir dizi olarak öne çıkıyor. Ancak hikayesinde toparlanma gözlemlenen dizini bu hafta tüm kişiler kategorisinde birincilik elde etti. AB ve ABC1’de ise dizinin ikinci sırada olduğunu görüyoruz.

Camdaki Kız dizisi ise Kanal D ekranında yine günün en iyi sonuçlarını AB ve ABC1 kategorilerinde elde ederek, birincilikleri kazandı… Camdaki Kız, uzun süredir bu iki kategoride en çok izlenen dizi konumunda bulunuyor. İstikrarlı bir görüntü çizen ve milyonlarca hayranı bulunan dizinin 44. bölümü yayınlandı. Camdaki Kız’ın tüm kişiler kategorisinde ise dördüncü sırada olduğunu hatırlatalım.

141 .bölümde final yapacak olan atv’nin Bir Zamanlar Çukurova dizisi tüm kişiler kategorisinde ikincilik elde ederken, AB’de beşinci ve ABC1’de ise altıncı sırada bulunuyor.

Barbaroslar dizisinin sezon finalinde reytinglerde ortalamanın altında yer alması da pek iyi bir durum olmadı. Gelecek sezon çok daha iddialı olması beklenen Barbaroslar için ilk sezon inişli çıkışlı geçti. Geniş bir izleyici grubunu etkisi altına alsa da dizinin son haftalarda düşüş yaşadığı da bir gerçek.