SON DAKİKA
11 Ağustos 2022 18:52

SON HABERLER

Masum 17 Nisan Cuma 26. Bölüm Fragmanı İzle

Kanal 7’nin yeni Hint dizisi Masum (Saathiya) 17 Nisan Cuma tarihli 26. bölümüyle ekrandaki yerini almaya hazırlanıyor. Dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağına dair detayları videoda izleyebilirsiniz.Rashi törenden sonra evin kapılarını kilitler fakat bir kapıyı kilitlemeyi unutur. Evden sesler geldiğini duyan Gopi kalkıp bakar. Hırsızla karşılaşan Gopi kurtulacak mı?

Kokila tören için gereken her şeyi Rashi’nin yapmasını ister. Herkesin içinde oruç tutacağını söyleyen Rashi gizlice dışarı çıkar ve yemek yer. Rashi’nin dışarıda yemek yediği ortaya çıkınca Kokila ve Hetal büyük bir şok yaşar. Tören bittiğinde Kokila evin tüm anahtarlarını Rashi’ye verir ve tüm kapıları kilitlemesini ister.

Rashi herkes yattıktan sonra kapıları kilitler fakat bir tanesini unutur. Bunu bilen bir hırsız eve girer ve evi soyar. Gopi gelen sesler üzerine kalkıp evi kontrol etmek ister ve hırsızla yüz yüze gelir. Çok korkan Gopi hırsızın elinden kurtulabilecek mi?

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estirmeye geliyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de olacak.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce amcası onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler