Ana sayfa Dizi İzle Masum 22 Temmuz Çarşamba 122. Bölüm Fragmanı İzle

Masum 22 Temmuz Çarşamba 122. Bölüm Fragmanı İzle

tarafından ker_def

Ekranların sevilen günlük dizisi Masum – Saathiya 22 Temmuz Çarşamba tarihli 122. bölümü ile ekrandaki yerini almaya hazırlanıyor. Dizinin yeni bölümünden ilk detayları videoda bulabilirsiniz.. Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Rashi doğum gününün unutulmasına çok bozulur. Kızının doğum günü için parti yapacağını söyleyen Urmila Rashi’nin başına nasıl bir iş açacak? Rashi kimse doğum gününü hatırlamayınca çok bozulur. Bunu öğrenen Urmila herkese günün anlamını anlatmak için Rashi’ye çiçek gönderir. Cigar gönülsüzce Rashi’yi kutlayınca Hetal morali bozulan gelini için bir kutlama yapmaya karar verir. Rashi parti istemediğini belirtir.

Tam o sırada Modi ailesinin evine gelen Urmila kızı için büyük bir parti vereceğini söyler. Onun bu hamlesi Rashi’nin başına ne gibi işler açacak?

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel