SON DAKİKA
1 Şubat 2023 19:14

SON HABERLER

Masum 6 Ocak Çarşamba 290. Bölüm Fragmanı İzle

Ekranların sevilen günlük dizisi Masum – Saathiya 6 Ocak Çarşamba tarihli 290. bölümüyle ekrandaki yerini alacak. Dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı ile ilgili detayları videoda bulabilirsiniz.. Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

290.yeni bölümde Urmila Dandia dansı yapılmasını istemez ve tepki gösterir. Kinjal’in eve geri dönmesini isteyen Urmila hatasından ders çıkaracak mı? Urmila Rashi’nin en sevdiği bayramda kiracılarının bayramı kutlamalarını istemez. Komşuların Dandia dansı yaptığını gören Urmila çok öfkelenir ve onların müzik aletlerini kırar. Kiracılar Urmila’ya tepki gösterir.

Kinjal bir anda Urmila’nın yanına gelir ve komşulara karşı onu savunur. Evinden kovduğu Kinjal’in kendisini koruduğunu gören Urmila şok olur. Kinjal’den eve geri dönmesini isteyen Urmila hatasından ders alacak mı?

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine ahissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür.

Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler