SON DAKİKA
9 Şubat 2023 02:42

SON HABERLER

Masum 9 Kasım Pazartesi 232. Bölüm Fragmanı İzle

Ekranların sevilen günlük dizisi Masum – Saathiya 9 Kasım Pazartesi tarihli 232. bölümüyle ekrandaki yerini alacak. Peki yeni bölümde neler izleyeceksiniz?İlk detayları videodaki fragmanda bulabilirsiniz. Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

231. yeni bölümde Rada’nın ayağına basıp Rashi’nin ateşe düşmesine sebep olan Urmila oyunun ortaya çıkmasından korkar. Kızının hayatını tehlikeye atan Urmila yaptıklarını gizleyebilecek mi? Rada Rashi’yi bilerek ateşe itmediğini anlatmaya çalışır fakat Gopi ona inanmaz. Birinin kendi ayağına vurduğunu bu yüzden dengesini kaybettiğini söyleyen Rada durumu annesine anlatır.

Tüm olanların sorumlusu olan Urmila ise foyasının ortaya çıkmasından korkar. Madu ve Kokila Rada’nın ayağına basan kişinin kim olduğunu öğrenmek için araştırma yapar. Rashi ve Cigar’ın barışmasını istemeyen Urmila gerçekleri gizleyebilecek mi?

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür.

Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler