Mert Fırat, İdil hanım ile ilk tanıştığı an evleneceklerini anlamış!

02 Eylül 2018 Pazar, 09:15
Mert Fırat, İdil hanım ile ilk tanıştığı an evleneceklerini anlamış!

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Serhan karakteriyle başarılı performans sergileyen Mert Fırat, dizinin 2. sezonu öncesinde özel hayatında da büyük bir heyecan içinde…

8 Eylül’de İdil Fırat ile evlenecek olan Mert Fırat, son dönemde müstakbel eşinin kına gecesinde taht ile salona girdiği görüntülere ne diyeceği konusuyla gündeme gelmişti. Fırat, olayın daha da büyümemesi için yorum yapmak istemediğini söylemişti.

Ufak Tefek Cinayetler dizisi 2. sezonda çok iddialı geliyor ve Mert Fırat da dizi yoğunluğu başlamadan evlilik konusunu tamamlamak istiyordu.

İdil hanım ile tanışmalarını da anlatan Mert Fırat’ın samimi sözleri dikkat çekti.

İdil Fırat’la aşkını, altıncı ayında nikah masasına taşımaya hazırlanan Mert Fırat, “İdil’le ilk tanıştığımızda evleneceğimizi anladım. İlk birkaç günde anlıyorsun bunu… Aşk olmadan hiçbir şey olmuyor” dedi.

Mert Fırat, Saba Tümer ve Mirgün Cabas’ın YouTube kanalında hazırladığı, ‘Ciddiyetten Uzak Kaçamak’ programına konuk oldu.

8 Eylül’de Alaçatı’da nişanlısı İdil Fırat’la dünyaevine girecek olan oyuncu, ilişkilerinde bu noktaya gelirken, tüm gelenekleri uyguladıklarını söyledi. Fırat, “Aileler geniş olunca, sadece anne-baba ve en yakınlarla gibi kısıtlama olmadan bu mutluluğu herkesle paylaşmak istiyorsunuz.Düğün hazırlık aşamasında hiç strese girmedik” dedi.

Beraberlikleri başladıktan tam altı ay sonra nikah masasına oturacaklarını belirten Fırat, İdil Fırat’la ilk tanıştığında, evleneceğini anladığını belirtti. Oyuncu, “Normalde de biriyle tanışıp bir saniyede enerji alıyorsun.

Sonra diyorsun ki, ‘Biz birlikte uzun yıllar çalışabiliriz, oyun yapabiliriz, senaryo yazabiliriz, film çekebiliriz.’ Aşk için de böyle oluyor. İlk bir haftada, geçen birkaç günde, bunu anlayabiliyorsun. Böyle de oldu. Tabii aşk olmadan hiçbir şey olmuyor” diye konuştu.

idil fırat haberleri için

mert fırat haberleri için