SON DAKİKA
24 Mayıs 2019 15:51

SON HABERLER

Meryem Uzerli, Cannes’da giydiği transparan elbiseyle şoke etti!

Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem Sultan’ı oynamasından sonra ünlü olan Meryem Uzerli, dizinin başka ülkelerde de gösterilmesiyle hayran sayısını katlamıştı.

Özellikle Ortadoğu’da çok sevilen bir isim olmayı başaran Meryem Uzerli, şu sıralar Cannes’da giydiği transparan kıyafet ile gündeme oturdu!

Uzerli, 72. Cannes Film Festivali’ne katıldı. Etkinlikte transparan bir elbise giyen Uzerli’nin, şeffaf elbiseden görünen kalçaları sosyal medyayı karıştırdı.

Sözcü’den Hale Ceylan Barlas’ın haberine göre; Film festivallerini kaçırmayan Meryem Uzerli, şimdi de 72. Cannes Film Festivali’nde. Etkinlikte Maison Esthere Maryline markasına ait, bebek mavisi transparan bir elbise giyen Uzerli, kırmızı halı görünümlerini sosyal medya hesabından paylaştı.

Paylaştığı fotoğraflardan birinde poposu açıkta olunca, sosyal medya adeta ünlü oyuncuyu linç etti. Aslında Meryem’in içinde ten rengi bir mayo var. Lakin mayonun alt kısmı Brezilya külotlarına benzediği için poponun yarısını açıkta bırakmış. Dolayısyla da gelen olumsuz yorumlar da bir hayli fazlaydı… ‘Meryem açılışı yanlış anlamış’ diyenden tutun da, Ramazan ayında olduğumuz için paylaşımın ahlaksız olduğunu düşünenler bile var.

İlgili Haberler