SON DAKİKA
18 Ağustos 2022 15:25

SON HABERLER

Mucize Doktor başlıyor! Mucize Doktor 1. bölüm ne zaman ve neler olacak?

Başrolünü Taner Ölmez’in üstlendiğ, kadrosunda Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran VE Reha Özcan gibi birbirinden başarılı oyuncuları da barındıran “Mucize Doktor”, 12 Eylül Perşembe 20.00’de ilk bölümüyle Fox TV ekranında izleyicilerle buluşacak.

Artık Perşembe akşamları Bir Zamanlar Çukurova dizisiyle yarışacak olan yeni dizi de ortaya çıkmış olacak.

Mucize Doktor’ın tanıtımları yayınlanmış ve büyük ilgi görmüştü. Dizinin 1. bölümünün alacağı reyting oranı çok önemli. İşte 1.bölümde yaşanacakların detayı:

Savant sendromlu deha Ali Vefa’nın en büyük hayali doktor olmaktır. Engeline ve karşılaştığı bütün önyargılara rağmen tıp fakültesini bitirmiş, stajını tamamlamış ve geriye sadece ihtisas yapmak kalmıştır.

Yaşadığı taşra şehrinden ayrılır ve manevi babası Adil Erinç’in Başhekimi olduğu İstanbul Berhayat Hastanesi’nde Cerrahi Bölüm Asistanı olarak işe başlamak üzere yola çıkar.

İşte 1. bölüm 1.fragmanı:

Ama havaalanında meydana gelen bir kaza Ali’yi hayatının en önemli toplantısına geç bırakır. Aynı sıralarda hastane yönetim kurulu toplanmış, Ali’nin işe alınıp alınmayacağını tartışmaktadır.

Adil hariç kimse otizmli birinin doktor olabileceğine inanmaz. Ve Ali, saatlerce geç kalarak, korka korka, kendisine acımayla, inançsızlıkla bakan yönetim kurulunun karşısına çıkar…

Önyargılar kırılabilir mi?
Hayaller gerçek olabilir mi?

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler