SON DAKİKA
29 Ocak 2023 12:38

SON HABERLER

Mucize Doktor dizisi 2. sezonu gerçekten fırtına gibi başlayacak!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Fox TV’nin sevilen dizisi Mucize Doktor’un ikinci sezon çekimlerine başlandı. Sette bir araya gelen ekip, yeni sezonun ilk bölümünün çekimlerini gerçekleştiriyor. Taner Ölmez ve Sinem Ünsal’ın instagram canlı yayınında hayranlarıyla buluştuğu anlarda önemli detaylar da ortaya çıktı.

Hatırlanacağı üzere, karantina sürecinde dizinin yapımcısı Asena Bülbüloğlu,katıldığı bir canlı sohbette Mucize Doktor’ın 2. sezonu için önemli bilgiler vermişti. Bülbüloğlu, dizinin ilk sezonundan 13 bölüm hikayesinin ellerinde bulunduğunu ama 2. sezona çok iyi başlangıç yapmak için bu 13 sahneyi sonraki bölümlere dağıttıklarını, 2. sezon başlangıcının da çok etkileyici olacağını anlatmıştı.

Aynen Asena Bülbüloğlu’nun dediği gibi ekip 2. sezonun ilk bölümünün çekimlerine başladı ve izleyicileri çok etkileyecek, bir çırpıda izlenecek bir bölüm ortaya çıktı.

Taner Ölmez ve Sinem Ünsal, sezona müthiş bir başlangıç yapacaklarını bu canlı yayında anlattı. Sinem Ünsal, “Neler neler bekliyor. Ama çok iyi bir bölüm geliyor, bu bölüm de çok iyi. Yeni sezon hikayelerimiz de dolu dolu. Galiba tekrar tekrar izleyeceğimiz çok sahne olacak” diyerek heyecanı yükseltti.

Taner Ölmez ise, çekimlerin zor geçtiği ama izlemesi çok keyifli bir ikinci sezon başlangıcı yapacaklarını anlattı.

Ünlü oyuncu şöyle konuştu: “Zor bir bölüm geliyor. Bayağı zor, bizim için çok zor. Sizin için çok keyifli. Bir anda başlayacak ve bitecek sizin için, çok keyifli. Çok hızlı bir bölüm. Okurken gerçekten bayağı bayağı bir çırpıda bitirdik. Çok güzeldi.”

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler