SON DAKİKA
20 Temmuz 2019 23:28

SON HABERLER

Müge Anlı ile Tatlı Sert 26 Mart 2019 Salı Bölümünü İzle

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının 26 Mart Salı günü ekrana gelen yeni bölümünde önemli konu başlıkları vardı. Define aramak için 3 yıl boyunca 120 metre tünel kazdılar! Sonra kayboldular! Şimdi Müge Anlı, kayıp iki madencinin akıbetini araştırıyor!

İstanbul’un Silivri ilçesi Gümüşyaka Mahallesi’nde define aramak için 3 yıl önce villa kiralayan ve 6 metre derinlikte, 120 metre uzunluğunda tünel kazan 5 defineciden ikisi 12 Mart gecesi kayboldu. 15 gündür defineci Enes Uçkan ve Cemal Gülgör’den haber alınamıyor. Herkes tünelde karbonmonoksit gazından zehirlenip mahsur kaldıklarını düşünürken, Enes Uçkan’ın telefonunun Gümüşyaka’ya 15 kilometre uzaklıktaki Seğmen bölgesinde sinyal vermesi kafaları karıştırdı.

İki definecinin aileleri, Müge Anlı’ya konuk olarak yardım istedi. Kazının başı olarak gösterilen Uygur Türk’ü Nur Ahmet’in başlarına kötü bir şey getirmesinden endişe ettiklerini anlattılar. Şimdi Müge Anlı, iki definecinin akıbetin araştırıyor.

Mehdiyim” dedi. 3 yıl boyunca define aramak için 120 metre tünel kazdırdı! İşte o sahte mehdi Nur Ahmet Pehlivan olduğu ortaya çıktı.

İstanbul’un Silivri ilçesi Gümüşyaka Mahallesi’nde define aramak için 3 yıl önce villa kiralayan ve 6 metre derinlikte, 120 metre uzunluğunda tünel kazan 5 defineciden ikisi 12 Mart gecesi kayboldu. 15 gündür defineci Enes Uçkan ve Cemal Gülgör’den haber alınamıyor.

Enes Uçkan ve Cemal Gülgör’ü; “Ben mehdiyim. Güçlerim var. Hazineleri görüyorum” diyerek 3 yıl boyunca hazine kazdıran Nuh Ahmet Pehlivan’ın fotoğrafına ulaşıldı.

İlgili Haberler