SON DAKİKA
17 Temmuz 2019 09:18

SON HABERLER

Müge Anlı ile Tatlı Sert 29 Mart 2019 Cuma Bölümünü İzle

Müge Anlı, 29 Mart Cuma günü izleyicilerle haftanın son programında atv ekranında buluştu. Videodan bugünkü programda yaşananların tamamını izleyebilirsiniz.

Dehşete düşüren iddiaların yer aldığı programda gündemin en önemli konusu sahte Mehdi idi… Dünkü programda yaptığı açıklamalar ile izleyicilerin şoke olduğu sahte Mehdi tutuklandı.

Silivri’nin Gümüşyaka Mahallesi’nde 12 Mart gecesi define tüneli kazan Cemal Gülgör ve Enes Uçkan, yaşanan patlama sonucu kayboldu. Günlerdir çocuklarından haber alamayan iki madencinin ailesi Müge Anlı’ya konuk olarak yardım istedi. Müge Anlı’nın yaptığı yayınlar Silivri Savcılığınca ihbar kabul edildi. “Ben mehdiyim” diyerek define kazdıran Nur Mehmet Pehlivan’ın tutuklanmasına karar verdi.

Müge Anlı, günlerdir kayıp Cemal Gülgör ve Enes Uçkan’ın akıbetini araştırıyordu. Yaptığı araştırma sırasında çok çarpıcı bir bilgiye ulaşmıştı. Nur Mehmet Pehlivan adındaki bir şahsın, “Ben mehdiyim. Define görüyorum” diyerek iki arkadaşa 6 metre derinliğinde 120 metre uzunluğunda define tüneli kazdırdığı ortaya çıkmıştı. Dün canlı yayında Müge Anlı’ya konuşan binbir yüz sahte mehdi; “Ben bu işte profesyonelim. Orada Süleyman Peygamberin karısı Belkıs için yaptırdığı hazine var” diyerek izleyenleri şok etmişti.

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor…

İlgili Haberler