SON DAKİKA
19 Temmuz 2019 04:52

SON HABERLER

Müge Anlı’da uzun süredir konuşulan Fatma Demir olayında şok bir gelişme yaşandı!

Televizyongazetesi/Analiz
Atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının bugünkü yayınında uzun süredir konu edilen Fatma Demir’in ölümüyle ilgili yeni gelişmeler yaşandı.

İstanbul Üniversitesi Adli Tıp Ana Bilim Dalı’ndan Fatma Demir’in ölümü ile ilgili gelen rapor, herkesi şok etti.

Gelen raporda olayın cinayet olmasının mümkün olduğu belirtilirken, Fatma Demir’in kafasına sert bir cisimle vurulduğu, kafatasındaki lezyonlardan anlaşıldığı ancak bunun öldürücü bir darbe olmadığını dile getiriliyor.

Fatma Demir’in asıl ölüm sebebinin boynundaki kırıklardan, kişi canlıyken boyun bölgesine kuvvet uygulandığının ve bunun elle boğma şeklinde olmasının mümkün olduğu şeklinde bir kanaate varıldığı açıklandı.

Fatma Demir’i intihar etmiş olabileceği ile ilgili programda iddialar ortaya atılmıştı. Gelinleri ve ailesinden bazı kişilerin de ifadeleri alınmıştı.

55 yaşındaki Fatma Demir’in gizemli ölümünün ardından yaşanan bu gelişmeyi canlı yayında öğrenen kızı da gözyaşlarını tutamadı.

FATMA DEMİR OLAYININ AYRINTILARI:

Samsun’un Ayvacık İlçesi’ne bağlı Başalan Köyü’nde yaşayan 55 yaşındaki Fatma Demir, 22 Ağustos 2016 günü ölü bulunmuştu.

Müge Anlı, o günden beri sır dolu ölümün aydınlanması için çalışıyordu. Geçtiğimiz günlerde Adli Tıp Kurumu’ndan gelen raporda yaşlı kadının ölümünün suda boğulma sonucu gerçekleştiği yazmıştı.

Annelerinin cinayete kurban gittiğinden emin olan çocukları tekrar inceleme yapılması için İstanbul Üniversitesi Adli Tıp Ana Bilim Dalı’na başvurdu.

Burada yapılan incelemenin mütalaası geldi. İstanbul Üniversitesi Adli Tıp Ana Bilim Dalı yetkilileri; “Elle boğulma sonucu boyunda oluşan kırıklar” nedeniyle öldüğünü belirledi.

 

İlgili Haberler