SON DAKİKA
25 Nisan 2019 15:27

SON HABERLER

Muhteşem İkili dizisine katılan Ela kimdir, nasıl bir rolde yer alacak?

Muhteşem İkili dizisinin 7. yeni bölümünde yeni bir oyuncuyu izleyeceğiz.

Kanal D ekranında Perşembe günleri yayınlanmakta olan dizide Kerem Bürsin ve İbrahim Çelikkol ile birlikte Öykü Karayel, Özge Gürel başrollerde bulunmakta.

Barca ve MKC’nin içinde olduğu Özel Birim’e Ela (Ahsen) isminde bir kadın polis katılıyor. Ela karakterini canlandıran isim ise Şive Şenözen…

Dizinin 7. bölüm fragmanında boy gösteren Ela, MKC ve Barca ile birlikte aynı ekipte çalışacak.

Birlikte çalışmaya alışamamış ikilimiz atanan kadınla da çalışmak zorunda kalırlar. Fakat, Ela’nın ekibe katılmasının bir başka amacı vardır. Ela aslında kolejden arkadaşları Ahsen’dir. Geçmişte yaşadıklarının öcünü almaya gelmiştir. İki kafadarımızı tehlikeli bir süreç beklemektedir.

Muhteşem İkili yeni bölümüyle Perşembe 20.00’de Kanal D’de!

ŞİVE ŞENÖZEN KİMDİR?

Şive Şenözen 17 Şubat 1986 İstanbul doğumludur. Güzel oyuncu Şive Şenözen şuanda 33 yaşındadır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro mezunu olan Şive Şenözen kova burcudur. Şive Şenözen ilk oyunculuk deneyimini 2010 yapımı Kavak Yelleri dizisinde yaşamıştır. Daha sonra Küçük Sırlar ve Huzur Sokağı gibi önemli yapımlarda yer alsa da ilk defe Muhteşem İkili dizisi ile bu kadar önemli ve kendini gösterebileceği bir rol yakalamıştır.

Şive Şenözen son olarak 2016 yapımı Yeşil Deniz dizisinde yönetmen olarak gören yapan Yahya Samancı ile evlenmiştir dizi de de Safiye isimli güzel bir kıza hayat vermiştir. Şive Şenözen’in hayat verdiği Safiye karakteri onun en çok tanınmasını sağlayan rol olmuştur.

İlgili Haberler