SON DAKİKA
24 Haziran 2019 18:22

SON HABERLER

Netflix’ten Dead To Me dizisinin 2. sezon kararı!

Netflix’in orjinal dizileri arasında yer alan ‘Dead to Me’nin 2. sezonu olup olmayacağı merak konusuydu. Dizinin takipçilerini sevindirecek bir haber geldi.

‘Kara komedi’ olarak adlandırılan Dead To Me dizisinin 2. sezonu, Netflix tarafından onaylandı.

3 Mayıs’ta izleyiciyle buluşan “Dead to Me”nin showrunner koltuğu ikinci sezonda da Liz Feldman’a emanet edildi. Başroller Christina Applegate ve Linda Cardellini ise kadrodaki yerlerini korumaya devam edecek.

“Dead to Me” konu olarak, kazaya kurban giden kocasının yasını tutmaya devam eden Jen’in hikayesini işliyor. Jen bu ani kaybın ardından öfke patlamalarıyla boğuşmakta ve bu esnada tuhaf mizahıyla çevresindekilere zor anlar yaşatmaktadır. Kocasının cinayetini çözmeye kararlı olan Jen’in yolu, kendi trajedisiyle yüzleşen özgür ruhlu bir kadın olan Judy ile kesişir. Zıt karakterlere sahip bu iki kadın arasında beklenmedik bir dostluk gelişir.

Yapımcılar Will Ferrell ve Adam McKay’in imzasıyla ekrana taşınan “Dead to Me”nin oyuncu kadrosunda Edward Asner, Max Jenkins, James Marsden, Sam McCarthy ve Luke Roessler gibi isimler de boy gösteriyor.

“Dead to Me”nin 2. sezonu Netflix platformunda izleyici karşısına çıkacak.

İlgili Haberler