Ana sayfa Sosyal Medya Nur Fettahoğlu, Babil dizisiyle yine efsane olmaya aday!

Nur Fettahoğlu, Babil dizisiyle yine efsane olmaya aday!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Nur Fettahoğlu’nun özel bir hayran kitlesi var. Oyuncunun başarılı performansı, stili ve kişilik özellikleri ile farklılığını fark eden bir kitle bu… Nur Fettahoğlu, rol aldığı yapımlarda da ruhunu işin içine koyan oyunculardan.

Örneğin Kardeş Çocukları dizisi zamanla akıllardan silinip gidecek ama Umay Karay deyince akan sular duracak. Zira diziyi ayakta tutan tek karakter de Umay idi.

Kardeş Çocuklarının erken finalinden sonra Babil dizisine başlayan oyuncu bu sefer de Eda karakterine hayat verecek. “Eda’yı merakla bekliyoruz, efsane bir karakter geliyor” diyen hayranları daha dizi başlamadan bile Nur Fettahoğlu’nun ortaya çok iyi performans koyacağından emin.

Fettahoğlu da instagram hesabından yaptığı paylaşım ile yeni karakteri Eda’yı hayranlarına tanıttı.

Eda: İyi bir anne, tehlikeli bir düşman!

Merakla beklenen Babil dizisinde, Eda karakterini Nur Fettahoğlu canlandırıyor!

Yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın yaptığı, hikaye ve senaryosunu Nüket Bıçakçı ve Özlem Yücel’in kaleme aldığı #Babil dizisi, cuma Star’da başlıyor.

Babil’in kilit karakterlerinden Eda’yı, başarılı oyuncu Nur Fettahoğlu canlandırıyor. Tutkulu, entrikacı, iyi bir anne, iyi dost olmanın yanı sıra tehlikeli bir düşmana da dönüşebilen Eda ile ilgili konuşan Nur Fettahoğlu; “Eda ailesine bağlı, kocasına aşık, oğlu için her şeyi göze alabilecek bir kadın. Tutkuları olan ve hayatını sürekli kontrol altında tutmaya çalışan biri. Öte yandan pragmatik ama kontrol elden gitmeye başlayınca da hırslarıyla ve korkularıyla savaşıyor.