SON DAKİKA
19 Ağustos 2019 05:57

SON HABERLER

Nur Fettahoğlu böyle söyleyince susup sadece izliyorsunuz!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Nur Fettahoğlu, geride bıraktığımız sezon Kardeş Çocukları dizisinde Umay Karay karakterine hayat vermişti.

2.sezonu için çalışmaların yakında başlayacağı Kardeş Çocukları dizisi, yeni bölümleriyle heyecanla bekleniyor.

Nur Fettahoğlu ise tatilin son döneminde… Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla hayranlarını mutlu eden Fettahoğlu, bazen de duygusal paylaşımlara imza atıyor.

“Susup sadece izliyoruz” diye yazan Fettahoğlu’nun hayranları, ünlü oyuncunun kız Elisa ile duygusal anlarına beğeni yağdırdı.

İşte o paylaşım:

Bana kalan … derinlerde🐣

Nur Fettahoğlu Kimdir?

Nur Fettahoğlu 1980’de Almanya’da doğmuştur. Nur Fettahoğlu’nun oyuncu olarak en büyük başarısı Aşk-ı Memnu dizide hayat verdiği Peyker rolü olmuştur bu rol Nur Fettahoğlu’nun hayatını değiştirmiş bir dönüm noktası olmuştur. Nur Fettahoğlu eğitimini Haliç Üniversitesi Moda Tasarım bölümünden almıştır.

Nur Fettahoğlu haber spikeri olarak sektöre girmiştir. Spikerliği döneminde yapımcılardan oyunculuk teklifi almıştır ve ilk olarak Benden Baba Olmaz ve Gönül Salıncağı dizilerinde görev almıştır. Nur Fettahoğlu Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Mahidevran Sultan karakterine hayat vererek dünyada tanınan ve sevilen bir isim haline gelmiştir. Son olarak Hayat Yolunda ve Filinta dizilerinde yer almıştır. Filinta dizisinde Süreyya ve Fi dizisinde Billur karakterlerine hayat vermiştir.

İlgili Haberler