SON DAKİKA
22 Temmuz 2019 21:07

SON HABERLER

Nur Fettahoğlu ‘keşke olsaydın’ diyerek merhum babasına seslendi!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kardeş Çocukları dizisinde Umay Karay karakterini canlandırmakta olan Nur Fettahoğlu, dizinin sezon finalinin ardından tatile çıkmıştı.

Oyuncu, Babalar Günü dolayısıyla babası Ali Kemal Fettahoğlu’nu bu özel günde duygu dolu ifadelerle andı.

Fettahoğlu, “Keşke olsaydın da kızım seninle öğrenseydi hayatı” diyerek merhum babasına olan özlemini dile getirdi.

İşte o paylaşım:

Öyle çok özledim ki;kafam da zil çalışını, uykumdan uyandırışını,babalık yapışını korumanı,bizi koşulsuz sevmeni sarmanı koca yüreğini bize açmanı…..keşkeleri sorguladığım tek insansın!! Keşke olsaydın da kızım seninle öğrenseydi hayatı tıpkı bizim gibi.Seni çok seviyorum canım amcam..Işığın seninle olsun🙏🏻 Ali Kemal Fettahoğlu

Nur Fettahoğlu Kimdir?

Nur Fettahoğlu 1980’de Almanya’da doğmuştur ve 28 yaşındadır. Nur Fettahoğlu’nun oyuncu olarak en büyük başarısı Aşk-ı Memnu dizide hayat verdiği Peyker rolü olmuştur bu rol Nur Fettahoğlu’nun hayatını değiştirmiş bir dönüm noktası olmuştur. Nur Fettahoğlu eğitimini Haliç Üniversitesi Moda Tasarım bölümünden almıştır.

Nur Fettahoğlu haber spikeri olarak sektöre girmiştir. Spikerliği döneminde yapımcılardan oyunculuk teklifi almıştır ve ilk olarak Benden Baba Olmaz ve Gönül Salıncağı dizilerinde görev almıştır. Nur Fettahoğlu Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Mahidevran Sultan karakterine hayat vererek dünyada tanınan ve sevilen bir isim haline gelmiştir. Son olarak Hayat Yolunda ve Filinta dizilerinde yer almıştır. Filinta dizisinde Süreyya ve Fi dizisinde Billur karakterlerine hayat vermiştir.

İlgili Haberler