SON DAKİKA
25 Haziran 2019 01:30

SON HABERLER

Nur Fettahoğlu, tatilden Mevlana’nın sözüyle seslendi!

Televizyongazetesi/Detay – Kardeş Çocukları dizisiyle uzun süre sonra ekrana dönen ve Umay karakterine hayat veren Nur Fettahoğlu, şu sıralar tatilin keyfini sürüyor.

Dizinin sezon finali yapmasının ardından eşi ve kızıyla birlikte tatile giden Nur Fettahoğlu, aile saadeti ve huzur dolu tatilinden sıklıkla fotoğraf paylaşmakta.

Fettahoğlu, son olarak paylaştığı aşağıdaki fotoğrafa, Mevlana’nın bir sözünü İngilizce olarak ekledi.

“Aşıklar sonunda birbirlerinin içinde oldukları bir yerde buluşmazlar” notuyla huzur dolu tatilinden bir an paylaşan Fettahoğlu’na “Ne kadar zarif ruhlusunuz, asaletin ve zarafetin adı” şeklinde yorumlar yapıyorlar.

İşte Nur Fettahoğlu’nun o paylaşımı:

Lovers do not finally meet somewhere they are in each other all along … mevlana

Nur Fettahoğlu Kimdir?

Nur Fettahoğlu 1980’de Almanya’da doğmuştur ve 28 yaşındadır. Nur Fettahoğlu’nun oyuncu olarak en büyük başarısı Aşk-ı Memnu dizide hayat verdiği Peyker rolü olmuştur bu rol Nur Fettahoğlu’nun hayatını değiştirmiş bir dönüm noktası olmuştur. Nur Fettahoğlu eğitimini Haliç Üniversitesi Moda Tasarım bölümünden almıştır.

Nur Fettahoğlu haber spikeri olarak sektöre girmiştir. Spikerliği döneminde yapımcılardan oyunculuk teklifi almıştır ve ilk olarak Benden Baba Olmaz ve Gönül Salıncağı dizilerinde görev almıştır. Nur Fettahoğlu Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Mahidevran Sultan karakterine hayat vererek dünyada tanınan ve sevilen bir isim haline gelmiştir. Son olarak Hayat Yolunda ve Filinta dizilerinde yer almıştır. Filinta dizisinde Süreyya ve Fi dizisinde Billur karakterlerine hayat vermiştir.

İlgili Haberler