Ana sayfa Günlük Burç Yorumları Nuray Sayarı’dan Başak burcu 1-8 Nisan haftalık yorumu!

Nuray Sayarı’dan Başak burcu 1-8 Nisan haftalık yorumu!

tarafından ker_def

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Hayatta Her Şey Var programının 1 Nisan Pazartesi günü ekrana gelen bölümünün konuğu ünlü astrolog Nuray Sayarı oldu.

Halkın dilinden burçların haftalık durumlarını net şekilde anlatan Nuray Sayarı, 1-8 Nisan haftası için önemli detaylar verdi. Burcunuz size ne diyor? Aşk, para, kariyer ve sağlık konularında detaylar veren Nuray Sayarı, Başak burcu için önemli detaylar aktardı. Videodan bu detayların tamamını izleyebilirsiniz.

Nuray Sarayı’nın bilgilerinin özeti ise şöyle:

Sevgili Başaklar, bu hafta fazla kuruntu insanın kendini hasta olmadan da hasta eder. Kuruntulu olmayın. Eşinizle aranızdaki problemleri çözecek, orta yolu bulacaksınız. Ben iyiyim diyin .Yaptığınız işlerin takdir gördüğünü göreceksiniz bu sizin motivasyonunuzu artıracak. Kendinize duyduğunuz güven artacak. Orta yolu bulacaksınız bu hafta.

Uyumsuzluk yaşayanlar, polemiklerden arınacaksınız bu hafta.Yalnız olan Başaklar, ümitsizliğe düşmeyin. Şuan yeni biri karşınıza çıktıysa bile devamlı olmaz. Ama uzun süredir birini izliyorsanız, ve bir türlü aklınızdan çıkmıyorsa hayat size güzel. Bu hafta kendinizi hasta edebilirsiniz, kuruntudan uzak durun, vesvese yapmayın.