SON DAKİKA
12 Ağustos 2022 12:54

SON HABERLER

Nurgül Yeşilçay’dan yeni dizisi Vahşi Şeyler öncesinde esprili tatil mesajı

Televizyongazetesi/Detay –  Gülperi dizisinden sonra ekranda yer almayan Nurgül Yeşilçay, yeni başlayacak dizisinden önce tatile çıktı. Aslında bir süredir Bodrum’da tatil yapan oyuncu, bir ara İstanbul’a gelmişti. Yeşilçay’ın yeni sezonda bir dizide oynayacağı ortaya çıktı.

Ancak bu dizi televizyonda değil dijital bir platformda yayınlanacak. Henüz tam olarak hangi platformda olacağı belli değil ancak yeni bir komedi anlayışıyla hazırlanan Vahşi Şeyler dizisi, aynı zamanda Türkiye’nin ilk smart komedi dizisi olma özelliğini taşıyor.

Yeşilçay’ın Selim Bayraktar, Hazal Türesan ve Aytaç Uşun’un birlikte rol aldığı dizi projesi heyecanla beklenirken, ünlü oyuncu şu sıralar tatilin keyfini çıkarıyor.

Tatil fotoğraflarını instagram sayfasından paylaşan Nurgül Yeşilçay, uzun süredir birlikte olduğu Yapımcı sevgilisi Necati Kocabay ile verdiği poza esprili bir söylem de ekledi.

Kocabay’a “Hoşlandığım çocuk” sözleriyle aşklarının hala taze olduğu mesajını da veren Nurgül Yeşilçay, bakın keyifli tatilinden hangi kareleri paylaşmış:

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler