SON DAKİKA
27 Ocak 2023 04:26

SON HABERLER

Oğlum dizisinde gerçek katil kim, herkesin kafası karıştı!

Show TV’nin bir umut hikayesini anlatan Ay Yapım imzalı dizisi ‘Oğlum’un yeni bölümünden ikinci tanıtım yayınlandı. Tuğrul’un sorguya alındığı tanıtımda izleyicinin kafasındaki soru işaretleri giderek artıyor. Tuğrul, sorguda bir köpeğe çarptığını söylerken Sedat, Tuğrul’un bir insana çarptığını düşünüyor.

Tuğrul’un ifadesinin doğru olup olmadığı merak konusu olurken olay yerinde araştırmalar devam ediyor. Bulut’un gerçek kimliğinin açığa çıkması İlyas’ı öfkelendirirken Tuğrul’un ormanda gösterdiği yerde kazı çalışmaları başlıyor.

OĞLUM’UN 11. BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Tuğrul’un şüpheli olarak gözaltına alınması Efe ve Zeynep’te şok etkisi yaratır. Efe babasının masumiyetine inanırken Zeynep, Tuğrul’un suçlu olduğuna neredeyse emindir. Sedat, İlyas’ı bu meseleden uzak tutmaya çalışsa da başarılı olamaz. İlyas’ın hamlesi olayların seyrini tamamen değiştirecektir.

Oğlum’un proje ve senaryo tasarımını Ahmet Katıksız üstlenirken Hürer Ebeoğlu ve Sevgi Yılmaz’ın kalemi Gökçen Usta’nın rejisiyle buluşuyor. Oğlum’un oyuncu kadrosunda Songül Öden, Nihal Yalçın, Canan Ergüder, Feyyaz Duman, Timur Acar, Serhat Teoman, Kubilay Aka, Nazan Kesal, Tuğçe Açıkgöz, Metehan Parıltı gibi birçok başarılı isim yer alıyor.

‘Oğlum’ yeni bölümüyle Çarşamba akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler