SON DAKİKA
17 Haziran 2019 02:25

SON HABERLER

Onur Saylak, Çarpışma’dan fenomen çıkardı! İzleyici “Veli Cevher Çukur’a” nidaları atıyor!

Televizyongazetesi/Detay – Show TV’nin Çarpışma dizisi dün akşam 24. bölümüyle ekranlara veda etti. Zeynep ve Cansız’ın öldüğü dizide, Kadir’in Cansız’ı vurması üzerine Veli, olayı üstlendi ve onun Aylin’e sahip çıkması gerektiğini söyledi.

Onur Saylak’ın oynadığı Veli Cevher karakteri, dizinin ilk başında sevilmeyen bir karakterdi. Ancak Zeynep’e olan aşkı, Aylin’e duyduğu sevgi, onu başka bir adama dönüştürdü.

Her ne kadar kirli işlere bulaşsa ve Kadir’i pek çok kez ölümle burun buruna getirse de dizinin ilerleyen bölümlerinde adeta bir fenomen oldu!

Onur Saylak’ın başarılı oyunculuğunda hayat bulan Veli karakteri, bir bölüm Çukur dizisine de girmişti.

Çarpışma bitti ama Onur Saylak’ın oynadığı Veli Cevher’in bitmesini izleyici istemiyor!

Saylak’ın, karakterine veda ettiği instagram paylaşımına izleyiciden yorum yağıyor.

Veli Cevher’in, Çukur dizisine girmesini isteyen izleyiciler, Onur Saylak’ın instagram hesabını mesaj yağmuruna tuttu.

Saylak’ın oyunculuğu öven ve çok beğenen takipçileri, “Çukur’a gelsin, Çukur’a gel lütfen, Veli Cevher rolünü Çukur’da istiyoruz” şeklinde pek çok yorum yapmaktalar.

Bu çağrılar üzerine yapım şirketinden bir sürpriz gelir mi merak konusu. Ancak dizinin takipçileri, “Muhteşem oyunculuk, Veli Cevher karakterine dizi yapılmalı” şeklinde yorumlar da yapıyorlar.

Karakterin Çarpışma dizisi ile son bulmasını istemeyen izleyiciler, onu ya Çukur dizisinde ya da Veli Cevher karakterine yazılacak yeni bir dizide görmek istiyor.

İşte Onur Saylak’ın o son paylaşımı:

Paşammmmmm!!!

İlgili Haberler