Ana sayfa Dizi Haberleri Onur Saylak’ın katıldığı Kuzgun 2. sezon afişi ortaya çıktı!

Onur Saylak’ın katıldığı Kuzgun 2. sezon afişi ortaya çıktı!

tarafından ker_def

İlk sezonuyla beğenileri toplayan ancak reytinglerde beklentilerin altında kalan Kuzgun dizisinin 2.sezonu önümüzdeki Çarşamba günü başlayacak. Onur Saylak’ın yanı sıra Nilperi Şahinkaya ve Tülay Günal’ın da katıldığı dizinin 2. sezonu bambaşka bir hikaye ile izleyici karşısında olacak.

Star TV’nin geçtiğimiz sezon çok konuşulan dizisi ‘Kuzgun’ 2. sezona bomba gibi bir hikayeyle giriyor. Onur Saylak, Tülay Günal ve Nilperi Şahinkaya’nın da kadrosuna katıldığı dizinin yeni sezon afişi yayınlandı.

Onur Saylak'ın katıldığı Kuzgun 2. sezon afişi ortaya çıktı! 7

Geçtiğimiz sezon hikayesi ve kadrosuyla beğeniyle izlenen Star TV’nin Ay Yapım imzalı iddialı dizisi ‘Kuzgun’, ikinci sezona bomba gibi giriyor. Barış Arduç, Burcu Biricik,Hatice Aslan, Caner Şahin ve Ahsen Eroğlu gibi başarılı oyunculardan oluşan dizi, kadrosuna yeni sezon için 3 büyük isim, Onur Saylak, Tülay Günal ve Nilperi Şahinkaya’yı da katarak yepyeni, aşk dolu, dinamik hikayesiyle seyircilerle buluşmaya hazırlanıyor. Yayınlanan tanıtımlarıyla büyük beğeni toplayan dizinin dikkat çeken 2. sezon afişi yayınlandı.

Dizinin 2. sezonunun dünyasının kurulmasında imzası olan Ali Bilgin’in yanı sıra yönetmen koltuğunda Fikret Kadıoğlu ve Murat Aksu’nun yer aldığı ‘Kuzgun’,18 Eylül’de Star TV’de başlıyor.