Ana sayfa Dizi Haberleri Onur Seyit Yaran’ın hayali Kardeşlerim dizisinin sınırlarını aştı!

Onur Seyit Yaran’ın hayali Kardeşlerim dizisinin sınırlarını aştı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kardeşlerim dizisinde Doruk karakteri ile kısa sürede milyonların sevgisini kazanan Onur Seyit Yaran, son yıllarda yabancı ülkelerde en popüler olan Türk oyuncuların da başında geliyor. Asiye karakterini canlandıran Su Burcu Yazgı Coşkun ile birlikte Kardeşlerim dizisinde çok iyi bir partnerlik yürüten Onur Seyit Yaran, sosyal medyanın gündeminden hiç düşmüyor.

Sosyal medya araştırma ajanslarının verilerine göre son 2 yıllık süreçte en hızlı popülerleşen genç oyuncuların başında gelen Onur Seyit Yaran, aylarca da ‘en popüler dizi çifti’ araştırmasında Doruk ve Asiye karakterleri ile birincilik kürsüsünde yer aldı. Genç oyuncuya gösterilen ilginin Türkiye ile sınırlı olmadığını hatta yurt dışında daha hızlı büyüyen bir sevgi seli olduğunu sosyal medyadaki etkileşimlere bakarak anlayabilirsiniz.

Profesyonel bir şekilde kariyerini yönetmeye çaba harcayan Onur Seyit Yaran, İspanyol sineması hayranı ve İspanyol filmlerinin anlatım tarzından çok etkilendiğini açıkladı. İspanya’da projelerde yer almayı hedef olarak belirleyen ve bunun için de İspanyolca dersleri alan onur Seyit Yaran, bu iddiasında kararlılıkla ilerliyor.

Onur Seyit Yaran, oyunculuk konusunda profesyonel düşünüyor ve kendisini sınırlamadan birbirinden çok farklı rollerde de yer almayı çok istiyor. Kılıktan kılığa girmek onun için sorun değil, yeter ki, hikaye güzel olsun.

Genç oyuncu, yakın zamanda hayranlarını ters köşe yapacak bir projede yer almayı da çok arzu ettiğini anlattı. Fiziki olarak çok değişmesi gerekirse bile rolü kabul edeceğini anlatan oyuncu, “Bunu daha önce de sordular bana. Bu benim için çok farklı bir deneyim olur, bir sınav, test olur. Görüntünün çok dışında bir şey yapmayı ve insanları şaşırtmayı isterim. Benim için farklı bir sınav olur bu. Hatta yakın zamanda istediğim şeylerden birisi bu olabilir, ters köşe bir şey yapmak” şeklinde konuştu.

Onur Seyit Yaran, bu sözleri ile fiziksel olarak kilo alması veya vermesi gibi rol gereği durumlar oluşur ise bunu yapabileceğini anlattı.

Oyuncu, rol için her türlü fedakarlığa katlanabileceğini belirterek, profesyonelleşme noktasında da bir hayli kararlı olduğunu gösteriyor. Birkaç rol ile tanınıp da benzer roller ile yola devam eden birçok oyuncu bulunuyor. Ancak Onur Seyit Yaran bu isimlerden birisi değil ve kendisini takip edenleri şaşırtacak, ters köşe yapacak yeni roller yeni projeler arıyor.