SON DAKİKA
16 Haziran 2019 00:10

SON HABERLER

Organik Aşk 31 Mayıs Cuma 20.00’de FOX’ta ekrana gelecek!

Beyaz perdede büyük beğeni toplayan filmlerden Organik Aşk, 31 Mayıs Cuma günü saat 20.00’de Fox TV ekranında izleyicilerle buluşacak. Kamil Çetin’in yönetmenliğini yaptığı filmde; Gizem Karaca, Mustafa Mert Koç, Tarık Papuççuoğlu, Ruhsar Gültekin, Asuman Dabak gibi önemli isimler başrolde yer almakta.

Bülent, zengin bir ailenin inşaat şirketinden sorumlu beceriksiz oğludur. Ailenin bugün eriştiği zenginliğin tamamı baba Celal’in eseridir. Bülent, Celal’in hayattaki tek başarısızlığıdır. Üstelik bu başarısızlık oğlanın yüzüne vurulmasın diye her ay dünyanın parasını harcamaktadır. Celal için bu gidişata dur deme zamanı gelmiştir.

Babası Celal kendisi gibi sıfırdan hayata başlaması için Bülent’e bir ay müddet verir: Ya adam olacaktır, ya da mirastan men edilecektir! Bu çıktığı yolculukta başına gelen binbir türlü maceradan sonra, yolda karşılaştığı düğünden kaçan gelin Esma ile aşkı bulurken namus davası için peşlerinde olan abisi Davut ile de ayrıca uğraşırlar. Bülent ve Esma hem hayatlarını geçirecekleri organik köyü, hem de organik aşkı bulmuştur.

İlgili Haberler