Ana sayfa Sosyal Medya Otizmli doktor rolüyle hafızalarda yer eden oyuncu Taner Ölmez, doğum gününde otizmli çocukları unutmadı!

Otizmli doktor rolüyle hafızalarda yer eden oyuncu Taner Ölmez, doğum gününde otizmli çocukları unutmadı!

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Geçtiğimiz Mart ayında kızları Zeynep’i kucaklarına alarak ilk kez anne ve baba olan oyuncu çift Taner Ölmez ile Ece Çeşmioğlu şu sıralar anne babalığın tadını çıkarıyor.

Çift, neredeyse 5 aylık olan kızları Zeynep ile pozlarını sosyal medyada yayınladı. Ece Çeşmipoğlu, Taner Ölmez, kızları Zeynep ve köpekleri ile verdiği pozu instagram hesabından takipçileriyle paylaştı. Ünlü çiftin aile pozu takipçilerinden tam not aldı.

Öte yandan 9 Ağustos’ta 36 yaşına basan Taner Ölmez doğum gününü anlamlı bir bağış ile taçlandırdı. Ekranlara son olarak Fox TV’de yayınlanan Mucize Doktor dizisiyle gelen  Taner Ölmez dizide, otizmli bir doktor olan ‘Ali Vefa’yı o kadar iyi oynadı ki canlandırdığı karakter ile hafızalara kazındı.

Otizmli doktor rolüyle hafızalarda yer eden oyuncu Taner Ölmez, doğum gününde otizmli çocukları unutmadı! 7

Oyuncu doğum gününü de Tohum Otizm Vakfı’na bağışladı. Taner Ölmez, bağış kampanyasında şu ifadelere yer verdi; “Hangi hediye otizmli bir çocuğun hayatını değiştirmekten daha değerli olabilir ki? 9 Ağustos Salı benim doğum günüm. Bu doğum günümde sizlerden hediye istemiyorum. Bana vereceğiniz en güzel ve en özel hediye otizmli çocuklara sürekli eğitim desteği olacaktır.

Tohum Otizm Vakfı’na bağışladığım doğum günüm için büyük küçük demeden yapacağınız bağışlar benim için unutulmaz ve anlamlı bir hediye olacaktır. Otizmli çocuklar için EĞİTİM haktan da öte TEK ÇARE. Otizmli çocukların tek çareleri olan yoğun, özel ve sürekli eğitimlerine devam edebilmeleri için desteğinize ihtiyaçları var. Sizlerin desteğiyle doğum günüm iyilik günüm olsun… Doğum günüm otizmli çocukların eğitimine umut olsun…”