Ana sayfa Dizi Haberleri Duy Beni’nin parlayan yıldızı Sümeyye Aydoğan oldu!

Duy Beni’nin parlayan yıldızı Sümeyye Aydoğan oldu!

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com/Detay – Perşembe akşamları Star TV ekranında izleyiciyle buluşan Duy Beni dizisi yaz sezonunun en başarılı iki dizisinden biri oldu. Liselerde öğrenciler arasında yaşanan zorbalığı anlatan Duy Beni’de yıldızı en çok parlayan isimlerden biri de Sümeyye Aydoğan oldu.

Duy Beni dizisi, Fox TV’de ekrana gelen Tozluyaka’yla birlikte bu yaz sezonunun en başarılı iki dizisi oldu. Reyting rüzgarını arkasına alan bu iki dizi muhtemelen kış sezonunda da ekrana gelmeye devam edecek.

Birçok genç oyuncunun rol aldığı Duy Beni dizisi, bazı isimlerin yıldızının parlamasını da sağladı. Bu isimlerden biri Sümeyye Aydoğan. Dizide son derece kötü, hain ve kibirli bir karakter olan Melisa’yı canlandıran Sümeyye Aydoğan performansıyla dikkat çekiyor. Sümeyye Aydoğan’ın çok kötü bir karakteri çok başarılı bir şekilde ortaya çıkardığına ve bunun hiç kolay olmadığına dikkat çeken izleyiciler genç oyuncu hakkında övgü dolu paylaşımlar yapıyorlar.

Duy Beni’nin parlayan yıldızı Sümeyye Aydoğan oldu! 8

Daha önce Kahraman Babam isimli dizideki Menekşe karakteri ile dizilere adım atan Sümeyye Aydoğan, ayrıca Sadakatsiz isimli dizide de Ceren karakterini canlandırmıştı. Şimdi de Duy Beni dizisinde Melisa karakteri ile öne çıkan genç oyuncu, popülerlik yolunda sağlam adımlar atıyor.

Kısa süre önce Sabah gazetesinin sorularını yanıtlayan Sümeyye Aydoğan, Melisa karakteri için üç ay önceden çalışmaya başladığını söylemişti. Genç oyuncu, “Ben okuduğum zaman çok sevdim Melisa karakterini. Bu projenin içinde olduğum için çok mutluyum” demişti.

Star TV’nin yaz dizisi Duy Beni başlangıcı pek de parlak yapamamıştı. Ancak ikinci bölümle birlikte çok hızlı bir yükselişe geçti. Duy Beni reytinglerde yükselirken sosyal medyada da bugüne kadar görülmemiş bir şeyi gerçekleştirdi. Bu etkileyici dizinin YouTube’da yayınlanan bölümleri milyonlarca kişi tarafından izleniyor.