Oyuncu Nihat Altınkaya kavgaya karıştı!

28 Nisan 2016 Perşembe, 13:50
Oyuncu Nihat Altınkaya kavgaya karıştı!

OYUNCU NİHAT ALTINKAYA, GİTTİĞİ GECE KULÜBÜNDE KENDİNİ BİR KAVGANIN İÇİNDE BULUNCA YAKA PAÇA DIŞARI ATILDI!..

Asmalımescit’teki Tren Pera adlı gece kulübünde eğlenen Nihat Altınkaya ilerleyen saatlerde kendini bir kavganın içinde buldu.

Asmalımescit’teki Tren Pera adlı gece kulübünde eğlenen Nihat Altınkaya gecenin ilerleyen saatlerinde yaka paça dışarı atıldı. Kapıda kendisini dışarı atan güvenliklerle tartışırken fotoğrafları çekilen Altınkaya ne yapacağını şaşırdı. Önce arkadaşları görüntünün çekilmesine engel olmaya çalıştı. Bunda başarılı olamayan Nihat Altınkaya hızla taksiye bindi. habercilerin olayı sormasına şu cevabı verdi. “Yok kavga falan etmedik. Kavga yok kavga etmedim.”

NE BAKIYORSUN KAVGASI
Nihat Altınkaya taksiyle uzaklaştıktan sonra arkadaşları habercilerin görüntüleri silmesi için dil döktü.
Kendisinin set çalışanı olduğunu söyleyen bir arkadaşı “Nihat ay yapım’la yeni bir işe başlayacak Kıvanç Tatlıtuğ ve Kenan İmirzalıoğlu ile oynayacak ne olur o görüntüleri silin. Adam zaten yıllardır para kazanamıyor. İşi sıkıntıya girmesin” diyerek habercileri ikna etmeye çalıştı.

YUMRUK VE TARTAKLAMA
İçerideki kavganın sebebi de daha sonra anlaşıldı. Mekanda bayan arkadaşına baktığını iddia eden bir genç Nihat Altınkaya’ya “Ne bakıyorsun ulan” dedi. Sinirlenen Altınkaya gencin üzerine yürüdü.

Gencin kendisine küfür etmesiyle bir anda sinirlerine hakim olamayan Nihat Altınkaya yumruk atarak tartakladı. Kavgayı ayırmaya gelen güvenlikler de genci yerde tekmeleyen Altınkaya’yı yaka paça dışarı çıkardıkları öğrenildi.

nihat altınkaya haberleri için