SON DAKİKA
21 Eylül 2019 03:23

SON HABERLER

Özge Borak çok önemli bir farkındalık çalışmasına imza attı

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Özge Borak, denizlerin kirletilmesine tepki gösteren ve denizin dibine atılan çöpleri toplayan dalgıç arkadaşları ile birlikte, farkındalık adına önemli çalışmalar yapmakta.

Ünlü oyuncu, instagram hesabından dalgıç ekibi ile denize atılan çöpleri çıkartıklarını gösteren video ve fotoğraflar paylaştı.

Kendilerine “Serbest dalış temizlik ekibi” olarak nitelendiren dalgıçlar, denizin dibindeki atıkları temizledi.

Özge Borak, bu mesajı ile önemli bir farkındalık çalışmasına imza attı. Takipçileri de oyuncuyu bu çabası nedeniyle kutladı.

İşte Özge Borak’ın mesajı ve paylaştığı fotoğraflar ve videolar:

İşte karşınızda -geçenlerde hikaye olarak paylaştığım- serbest dalış temizlik ekibi.💪🏼 Bu gördüğünüz atıkları yaklaşık 10-10,5 metrelerden serbest dalışla çıkardık. Videosunu da paylaşacağım demiştim, Barış da ufak bi montaj yapmış. ✌🏼 Doğaya atılan çöpleri, özellikle denizlerin ne kadar hızla kirlendiğini, ‘bakın denizden neler çıkardık’ dediğimiz fotoğrafları değil de, mesela ilginç bir canlı türünü tanıttığımız bir videoyu paylaşmak isterdim. Sualtında temizlik yapmak zorunda olmamayı dilerdim. Az sayıda kurumun yanı sıra, üç, beş kişi kendi kendimize de olsa çabamız devam edecek. Çünkü yediğini, içtiğini, kullandığını, gözü kapalı doğaya atmaya devam edenler bitmeyecek maalesef. Yazık!

İlgili Haberler