Paramparça dizisinin Keriman’ı sosyal medyayı birbirine kattı

17 Kasım 2015 Salı, 19:40
Paramparça dizisinin Keriman’ı sosyal medyayı birbirine kattı

Paramparça’ya taksici Keriman damga vurdu!
Keriman taksi şöförlüğüyle Harun ise söylediği şarkıyla Paramparça’ya damga vurdu

Paramparça dizisi 41. bölüme Keriman taksi şöförlüğüyle Harun ise söylediği şarkıyla damga vurdu

PARAMPARÇA’YA HARUN SESİYLE, KERİMAN ŞOFÖRLÜĞÜYLE DAMGA VURDU
Yapımcılığını, dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, başrollerini Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya, Ebru Özkan ve Barış Falay’ın paylaştıkları ‘Paramparça’nın dün akşam (16 Kasım Pazartesi) yayınlanan 41. Bölümünde, Harun karakterini canlandıran Barış Falay kendi sesiyle şarkı söyleyerek, izleyicilere büyük bir sürpriz yaptı.

HARUN’DAN ROMANTİK SÜRPRİZ
Dilara’yı (Ebru Özkan) büyük bir aşkla seven Harun, aşık olduğu kadınla romantik bir akşam geçirmek için şık bir restoranı kapattı. Sürprizleri bununla da bitmeyen Harun, piyanonun başına geçip ‘Yalnızlığım’ şarkısını söyleyerek Dilara’nın kalbini fethetti. Barış Falay’ın oyunculuğu kadar sesiyle de izleyenleri büyülediği bu anlarda sosyal medyada da mesaj yağmuru başladı.

KERİMAN ŞOFÖR OLDU
Öte yandan Keriman karakterini canlandıran Nursel Köse’nin taksi şoförü olarak kamera karşısına geçtiği sahneler de geceye damgasını vurdu. Keriman’ın müşterilerle girdiği diyaloglar ve trafik polisini bile canından bezdirmesi izleyenleri kahkahaya boğdu. Paramparça heyecan ve sürprizlerle dolu yeni bölümü ile Pazartesi (23 Kasım) akşamı, saat 20.00’de Star TV’de.

Barış Falay’ın kendi sesiyle ‘Yalnızlığım’ şarkısını söylediği o sahne:

barış falay haberleri için

keriman haberleri için