SON DAKİKA
21 Eylül 2019 13:54

SON HABERLER

Payitaht Abdülhamid 86. bölümde Abdülhamid, Vembery’nin hainliğini ortaya çıkartıyor!

TRT1 ekranlarında yayınlanan Cuma akşamları izleyenlerini ekran başına kilitleyen dönem dizisi Payitaht Abdülhamid 86. bölümüyle ekranlara geliyor.

Bülent İnal, Özlem Conker, Can Sipahi, İlker Kızmaz, Duygu Gürcan, Hakan Boyav, Selen Öztürk, Kaan Turgu, Bahadır Yenişehirlioğlu, Yusuf Aytekin, Gürkan Uygun, Hakan Yufkacıgil, Başak Daşman, Sedef Avcı, Güven Kıraç gibi önemli isimler dizinin kadrosunda yer almakta.

Yeni bölümde Abdülhamid, Vembery’nin hainliğini ortaya çıkarmaya karar veriyor.

Payitaht Abdülhamid’in 86. bölümünde neler olacak? Detaylar şöyle:

Abdülhamid Payitahtı bombalamaya gelen İngiliz gemilerini geri göndermeyi başarır ama Sabahattin, Rothschild ve diğer muhalifler yenilgiyi kabullenmez.

Abdülhamid’i tahtından indirebilmek ve hanedanı bitirebilmek için yeni bir tertibin hazırlığına başlarlar. Vembery, kendini ele verecek kişileri susturur, ihanetini gizleyecek tedbirler alır. Ancak Abdülhamid şimdiye kadar
yanlarında olan, dost görünen düşmanların hainliğini ortaya çıkarmaya kararlıdır.

Halil Halid ise Süleyman Mabedinin yerini gösteren haritayı bulmak için uğraşır. Bunun için önce Jorris, Garo, Robina ve Vicinio’nun oyunlarını bozmak zorundadır.

Payitaht Abdülhamid 86. bölüm fragmanı:

Şivenaz babasını Rotschild’in kendisini gözden çıkarmasıyla tekrar tutuklanır ve mahkeme tarafından idama mahkum edilir. Bidar, Naime’nin sağlığının kötüye gitmesiyle iyice sarsılırken, haremde hiç beklenmedik bir gelişme
yaşanacaktır. Bidar ve Seniha Ramazan ayı geleneklerini yerine getirirken, Abdülhamid’in idare ettiği, bir diğer ramazan geleneği olan huzur derslerinde neler konuşulacak? Halil Halid Abdülhamid’e verdiği sözü tutabilecek mi?
Garo Robina’ya duyduğu aşkın zaafıyla ikili oynamanın bedelini ödeyecek mi?

Abdülhamid, Fuat, Şivenaz ve Rotshscild gibi Vembery’nin ihanetini kanıtlayacak mı? Aldıkları mağlubiyetlerle giderek bilenen düşmanın Abdülhamid’e karşı yeni hamlesi ne olacak?

Tüm bu soruların cevabı Payitaht Abdülhamid’de! Payitaht Abdülhamid, 86. Bölümüyle 17 Mayıs Cuma günü TRT 1’de!

İlgili Haberler