SON DAKİKA
22 Eylül 2019 05:06

SON HABERLER

Bizim Hikaye finale giderken bir garip durum! Bu hafta yeni bölüm yok! Final tanıtımı ise şaşırttı!

Fox TV’de yayınlanan Bizim Hikaye dizisi ekrana veda ediyor. Başrollerinde Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan’ın oynadıkları dizi, iki sezondur ekrandaydı.

Dizinin sezon sonunda biteceği açıklanmıştı ancak bu hafta yeni bölümün yayınlanmaması da şaşırttı!

Televizyongazetesi/Detay – Final bölümü fragmanı ekrana geldi. Tanıtımda 23 Mayıs akşamı 70. bölümde final yapacağı söylenmekte. Fakat dizinin bu hafta yani yarın (16 Mayıs) beklenen yayınının olmaması da dikkat çekti.

Shameless uyarlaması dizinin finalinin öne çekildiği dile getirilmişti. Hazal Kaya’nın hamile olması ve Burak Deniz ile sette bir süredir aralarında soğuk rüzgarlar estiği şeklindeki kimi iddialar üzerine bu kararın alındığı söylenmekteydi.

Dizinin bu hafta yayınının olmamasının yanı sıra, final bölümü tanıtımındaki tüm görüntülerin de eski bölümlerden olduğu görülüyor.

Finalin sadece kolaj mı olacağını şimdi izleyenler sosyal medyada sormaya başladı.

Dizinin yeni bir bölümünün çekilmediği ve eski görüntülerle nostalji yapılacağı tahminleri, izleyenleri üzüyor.

Bakalım haftaya kadar yeni bir tanıtım daha yayınlanacak mı ve bu soru yanıtını bulacak mı?

İşte final bölümü tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Filiz, Barış’ın masum olduğunu öğrendiğinde büyük haksızlık ettiğini anlar ama artık her şey için çok geçtir. Barış’ın kalbini alması o kadar da kolay olmayacaktır. Yine de elinden geleni yapmaya kararlı olan Filiz, tüm vaktini ve enerjisini kocasını geri kazanmaya harcar. Sonunda aralarındaki buzlar erir ve küçük bir kaçamak yapmaya karar verirler. Ancak olaylar gittikleri yerde de peşlerini bırakmayacaktır. Bu sırada ise mahallede kıyametler kopmaktadır. Çiçek, Cemil, Ferda, Tufan ve Minibollar Filiz’le Barış’ı rahatsız etmeden mahalleye çöken beladan kurtulmak için mücadele etmeye başlar ancak bu kez karşılarındaki insanlar oldukça çetin ceviz çıkmıştır ve onları kurtarabilecek tek kişi vardır: Fikri Elibol. Fakat Fikri’yle Ersin de, okulda yaptıkları dolandırıcılık yüzünden tutuklanınca işler iyice sarpa sarar. Şimdi bizimkilerin önünde iki seçenek vardır: Fikri Elibol’u mu kaçıracaklar yoksa mahallenin elden gitmesine göz mü yumacaklar? Tabi sonunda Filiz ile Barış’ı en delirtecek yolu seçerler ve o yolun sonu Fikri için hiç de iyi bitmeyecektir.

İlgili Haberler