Ana sayfa Dizi Fragmanları Payitaht Abdülhamid dizisinde idam fermanı yazıldı!

Payitaht Abdülhamid dizisinde idam fermanı yazıldı!

tarafından ker_def

Cuma akşamlarının sevilen dizisi,TRT1’de yayınlanan Payitaht Abdülhamid 111. Bölümüyle ekrandaki yerini almaya hazırlanıyor. Dizinin 6 Mart akşamı yayınlanacak yeni bölümünden yeni görüntülerde Abdülhamid, idam fermanını imzalamak isteyenler olduğunu söylüyor. Dizinin 111. bölüm 2. fragmanını videodan izleyebilirsiniz.

Peki 111. yeni bölümde neler yaşanacak?İşte detaylar: Abdülhamid, Zalman’ı alt ettikten sonra, Payitaht’a gönderilecek olan yeni düşmanın kim olduğunu öğrenir. Heckler, Abdülhamid’i yıkacak son darbeyi indirmek üzere İngiliz Sefir olarak karşısına çıkar. Ama bu kez düşman kartlarını açık oynamaktadır. Heckler, demiryolu ihalesini Siyonist devletinin menfaatine göre yapmak için almaya kararlıdır. Abdülhamid ve Hecler arasında istihbarat savaşı yaşanır. Heckler ve yanındakilerin bir amacı da Abdülhamid’in hafiye teşkilatını çökertmektir.

Abdülhamid, Halil Halid’e yeni bir vazife verir. Artık Serhafiye’dir. Ekibiyle birlikte vazifeleri de açıklanır. Bidar, kendini Abdülhamid’e affettirememenin acısını yaşamaktadır. Naime annesiyle babasının arasını düzeltmek için plan yapar. Gülcemal ise hamile olduğu için sarayda kalacaktır.

Blavatsky’nin emriyle ucu Yıldız Sarayı’na çıkan kuyunun yerini öğrenmeye çalışır. Bidar ve Naime cemiyete gittiklerinde Gülcemal’in Blavatsky ile gizli konuşmalarına şahit olurlar. Blavatsky ve Gülcemal deşifre mi olacaklar? Abdülhamid ve Bidar arasındaki buzlar çözülecek mi?

Halil Halid ve adamları Heckler’in sırrını, nihai amacını bulabilecek mi? Abdülhamid ve Heckler arasındaki savaşta kazanan kim olacak? Tüm bu soruların cevapları Payitaht Abdülhamid’in 111. bölümünde… Payitaht Abdülhamid, 111. bölüm 28 Şubat Cuma akşamı TRT 1’de!