SON DAKİKA
12 Ağustos 2022 21:41

SON HABERLER

Ne var, ne yok indirmişler! Pelin Akil ve Anıl Altan’ın minik kızları sevimlilikleriyle gülümsetti…

Televizyongazetesi.com/Detay – Oyuncu çiftler arasında mutluluklarıyla dikkat çeken isimlerden olan Pelin Akil ve Anıl Altan çifti, dünyaya gelen ikiz kızları Lina ve Alin ile birlikte mutluluklarını büyüttüler. 16 aylık olan ikizler, yürümeye de başlayınca anlaşılan evin her yerini de karıştırıyorlar artık…

Sevimli ikizlerin son hali, Pelin Akil’in sosyal medya takipçilerinin de yüzlerini gülümsetiyor. Ev hallerini takipçileriyle paylaşan Pelin Akil’in kızları Alin ve Lina, görünen o ki annelerinin eşyalarına karşı bir hayli ilgililer! Malum kız çocuklarının en çok karıştırmayı sevdikleri eşyalar arasındadır annelerinin eşyaları.

İkizler de bir yolun bulmuş ve annelerinin krem, deodorant cinsi ne kadar malzemesi varsa hepsini yerlere sermiş oynuyorlar. Pelin Akil de kızlarının bu sevimli hallerini fotoğraflayıp instagram sayfasından paylaşmış.

Akil, kendileri için hayli normal olan bir günün başladığını da belirterek aşağıdaki paylaşımı yaptı:

Bugünümüz de böyle başladı. Hepinize günaydın ♥️Bu şarkı hiç bu kadar anlamlı olmamıştı 😂 @alinlinaaltann

 

Pelin Akil, bir başka paylaşımında da kızlarının daha şimdiden tenis sporuna olan ilgisini gösteren bir fotoğrafı paylaşıyor.

İşte minik kızlarından birinin tenis topu ve raketiyle sevimli hali.

Geleceğin tenisçi kızlarıyız belki ne var ? 😍 @alinlinaaltann @anilaltann #twins #twinsgirls #twinsbaby #twinsisters #tenis #love

Tenis oynayan Anıl Altan da kendisini izleyen eşi ve kızının fotoğrafını kendi sayfasından böyle paylaştı:

Bu gün tribünde çok özel konuklar vardı…❤️

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler