SON DAKİKA
19 Ağustos 2022 05:05

SON HABERLER

Pelin Öztekin’in Aşk Ağlatır dizisi heyecanı!

TelevizyonGazetesi.com /Detay – Yeni sezonun yeni dizilerinden birisi de Aşk Ağlatır… 8 Eylül Pazar akşamı izleyicilerle buluşmaya hazırlanan dizinin oyuncularından birisi de Pelin Öztekin.

Ünlü oyuncu intagram hesabından takipçilerine dizisinin yarın başlayacağını hatırlattı.

Öztekin, canlandırdığı Negahan için ise “Tanışmaya hazır mısınız?” diyerek hayranlarına gönderme yaptı.

İşte o paylaşım:

Yarın akşam 20:00 ‘de ShowTv ekranlarında “Aşk Ağlatır” başlıyor… ? “Nagehan” la tanışmaya hazır mısınız? ?

Yapımını MF Yapım’ın, yapımcılığını Asena Bülbüloğlu’nun üstlendiği, yönetmen koltuğuna Gökçen Usta’nın oturduğu, senaryosunu Yelda Eroğlu’nun “Love That Makes You Cry” dizisinden uyarladığı Aşk Ağlatır’ın başrollerini Deniz Can Aktaş ve Hafsanur Sancaktutan paylaşıyor.

Aşk Ağlatır 1.bölümde neler olacak?

Yusuf’un çıktığı bu yolculuk onun ve Ada’nın hayatını sonsuza kadar değiştirecektir…

Ada annesini küçük yaşta kaybetmiş ve babasını hiç tanımamış 19 yaşında bir kızdır. Yusuf, bir gece yarısı işten yorgun argın eve döndüğünde Fırat’ın yolda bulduğu çantanın içinde Ada’ya yazılmış bir mektup bulur. Genç adam mektubu okuduğunda onu mutlaka sahibine ulaştırması gerektiğini anlar ve hiç vakit kaybetmeden yola çıkar… Yusuf’un çıktığı bu yolculuk onun ve Ada’nın hayatını sonsuza kadar değiştirecektir… Ancak Ada’nın hayallerinin peşinden gitmesi o kadar da kolay olmaz; dayısı İsmail ve müstakbel nişanlısı Mustafa, Ada’yı durdurmak için her şeyi yapmayı göz almıştır.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler