Ana sayfa Dizi Fragmanları Rabia Soytürk ve Caner Topçu ikilisine hayran kalacaksınız!

Rabia Soytürk ve Caner Topçu ikilisine hayran kalacaksınız!

tarafından ker_def

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, başrollerinde Berk Hakman, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Ege Kökenli, Durul Bazan ve Murat Daltaban’ın yer aldığı “Duy Beni” dizisinin ilk tanıtımı dün akşam yayınlandı. Dizinin başrollerinde yer alan Rabia Soytürk ile Caner Topçu ikili yeni favori dizi çifti olma konusunda iddialı gözüküyor.

Sesini duyurmaya çalışan bir kızın kalabalık içindeki yalnızlığına dikkat çeken tanıtımda, diziye özel hazırlanan jenerik müziği de izleyiciler tarafından büyük beğeni topladı. Sosyal medyada da güzel yorumlar toplayan dizi ekran serüveni için gün sayıyor.

Sosyal medyada yapılan yorumlarda dizinin etkileyici bir proje olduğu ve başrol oyuncularının da iyi seçildiğine yönelik mesajlar bulunuyor.

Duy Beni dizisi yaz ekranında Star TV’nin reyting elde etmek istediği gençlik ve aile dizisi olarak öne çıkıyor.

Yönetmenliğini Ali Balcı’nın üstlendiği, senaryosunu Makbule Kosif’in kaleme aldığı “Duy Beni”nin kadrosunda şu oyuncular bulunuyor:

“Berk Hakman, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Helin Kandemir, Burak Can, Sümeyye Aydoğan, Feride Çetin, Aytaç Uşun, Meltem Akçöl, Alper Atak, Bedia Ener, Hamdi Alp, Utku Coşkun, Taha Bora Elkoca, Gökçe Güneş Doğrusöz, Jasmin Berkiş, Yeliz Akay, Cemre Özşişman, Dilara Sümbül, Beste Kaptanoğlu, İbrahim Yıldız ve Durul Bazan ve Murat Daltaban ve Bedia Ener.”

Yaz sezonuna damgasını vuracak “Duy Beni” merak uyandıran hikayesi ve güçlü kadrosuyla yakında Star’da!