Ana sayfa Dizi Fragmanları Reytingleri düşen Teşkilat dizisinde Mete Başkan’dan şoke eden hamle!

Reytingleri düşen Teşkilat dizisinde Mete Başkan’dan şoke eden hamle!

tarafından ker_def

Pazar akşamları yayınlanan Teşkilat dizisinin hem ilk sezona hem de ikinci sezonun başlarına göre şimdiki reytinglerinde ciddi bir gerileme söz konusu… Deniz Baysal ile Çağlar Ertuğrul’un başrolündeki dizinin hikayesi hareketli, aksiyon sahneleri etkileyici ve oyunculuk performansları da gayet iyi…

Ancak, Yargı dizisinin iyi çıkışı ve Survivor yarışmasının da başlaması ile birlikte Teşkilat’ta yaşanan izleyici kaybı bir türlü durdurulamadı… Reytingleri düşmesine rağmen hala çok birçok diziye göre çok iyi durumda olan Teşkilat, artık çift haneli oranlar da elde edemiyor. Dizinin zaman zaman Yargı’nın önünde tüm kişiler kategorisinde birincilikler alabiliyor olması da hala güçlü bir yapım olduğunu gösteriyor.

36. yeni bölümü ile 27 Şubat Pazar akşamı izleyicilerle buluşacak olan yeni bölümde, Mete Başkan, tüm ekibi şok edecek bir hamle yapıyor… Türkmen köyüne yapılacak saldırıyı engellemek için her şeyi yapan Serdar roketin fırlatılmasını önleyemez. Füze Türkmen köyüne doğru yola çıkar. Ekip tutsak köy halkını kurtarmaya çalışırken Serdar karargahtan aldığı destekle füzeyi etkisiz hale getirmek için elinden geleni yapar.

Pınar, Çetin’e kimliğini açıkladıktan sonra Çetin büyük bir yıkım yaşar. Çetin’in köşeye sıkıştığı bir anda yaptığı hamleyle Pınar şok olur. Halit, Ceren’in kendisinin peşinde olduğunu anlayıp karşısına çıkar. Ceren ve Halit arasında beklenmedik bir hesaplaşma yaşanır.

Nemesis için çalışmalarını sürdüren Yıldırım, Matthias’la buluşup planın yeni aşamasına geçilmesi için talimat verir.

Mete Başkan tüm ekibi şok edecek bir hamle yapar. Ekip, Nemesis planını sekteye uğratmak için operasyona hazırlanırken Serdar’ın büyük bir fedakarlık yapması gerekmektedir.

‘Teşkilat’ heyecan dolu yeni bölümüyle pazar akşamı saat 20.15’de TRT1’de…