Ana sayfa Sosyal Medya Sadakatsiz dizisindeki başarısından sonra Tarık Emir Tekin için Zengin Kız bir ilkle geliyor!

Sadakatsiz dizisindeki başarısından sonra Tarık Emir Tekin için Zengin Kız bir ilkle geliyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu ve şarkıcı Şevval Sam ile Beşiktaş’ın unutulmaz futbolcularından Metin Tekin’in oğlu Tarık Emir Tekin, annesini izinden gidiyor. Oyunculuk konusunda başarılı bir çıkış yaptığı Sadakatsiz dizisi ile uzun süre gündemde kalan Tarık Emir Tekin, Selçuk karakteri ile herkesi şaşırtmayı başardı.

Psikopatlık derecesindeki Selçuk karakterinin hikaye içindeki dönüşümünü de çok başarılı şekilde yansıtan Tarık Emir Tekin, kendisinden beklenin de üzerine çıkan bir performans ortaya koyunca yapımcılar tarafında daha da dikkatle takip edilen genç isimlerden birisi oldu.

Sadakatsiz dizisinin finalinden hemen önce hikayeden ayrılarak askerlik görevini bedelli olarak yapan Tarık Emir Tekin, yeni sezon için de yeni dizi anlaşması ile dikkatleri bir kez daha üzerine çekti.

Fox TV ekranında yayınlanacak olan Zengin Kız isimli diziye katılan oyuncu, bu sefer başrolde yer alacak. Medyapım tarafından yeni sezonun en etkili projelerinden birisi olarak gösterilen Zengin Kız, Fox TV ekranında yayınlanacak.

Alina Boz’un kadın başrol olduğu dizide ayrıca Tarık Emir Tekin, Hazal Filiz Küçükköse ile Baran Bölükbaşı da çok etkili karakterler ile hikayenin ana kadrosunda yer alıyor. Diziye tecrübeli isimlerden Nazan Kesal’in de katılmış olması, hikayeye ayrı bir güç katacaktır.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin ardından Oğlum dizisiyle yine hayranlarını etkilemeyi başaran Nazan Kesal, Zengin Kız dizisiyle yine gençlere tecrübelerini aktarmayı sürdürecek.

Sadakatsiz dizisindeki başarısından sonra Tarık Emir Tekin için Zengin Kız bir ilkle geliyor! 7

Uzun yıllardır gündemden düşmeyen Alina Boz’un kadın başrol olduğu Zengin Kız dizisinde Tarık Emir Tekin’den beklentiler de bir hayli yüksek.

Sadakatsiz dizisindeki Selçuk aykırı bir karakterdi ve Tarık Emir Tekin’in kişiliğinin tam zıttında birisiydi. Ancak genç oyuncu Selçuk karakterini o kadar güzel şekilde sergiledi ki, kendisinden beklentilerin de yükselmesini sağladı.

Zeynep karakteri ile izleyeceğimiz Alina Boz’un bulduğu parayla fakirlikten çıkıp zengin birisine dönüşmesinin hikayesini anlatan dizide Tarık Emir Tekin, zengin bir ailenin oğlu olarak izleyici karşısına çıkacak.

Onur karakterinin hikaye içinde Zeynep ile olan ilişkisi de Zengin Kız dizisinin gidişatını fazlasıyla etkileyecek.

Tarık Emir Tekin ile Alina Boz ikilisinin uyumu ve enerjisi de şimdiden büyük bir merakla bekleniyor.