Ana sayfa Dizi Fragmanları Şahane Hayatım dizisi 23. yeni bölümde Şebnem ve Onur’u şoke eden şantajcı!

Şahane Hayatım dizisi 23. yeni bölümde Şebnem ve Onur’u şoke eden şantajcı!

tarafından ker_def

17 Nisan Çarşamba akşamı Şahane Hayatım dizisinin 23. yeni bölümü yayınlanacak. Onur Tuna ile Hilal Altınbilek ikilisinin başrolünde yer aldığı dizinin hikayesinde önceki haftalarda yaşanan büyük dönüşüm ile birlikte dizinin düşmekte olan reytinglerinde toparlanma yaşanmıştı.

Şahane Hayatım dizisi Now televizyon kanalında ekran yolculuğuna devam ederken, 23. yeni bölümde yine izleyicileri etkileyecek sahneler yaşanacak. İşte yeni bölümden yeni detaylar:

Demir cinayetinin tanığını bulmak için beraber hareket eden Şebnem ve Onur şantajcının Didem olduğunu öğrenince şoke olur. Şebnem en yakın arkadaşının kendisine ihanet etmeyeceğini düşünür fakat Onur aynı fikirde değildir.

Şebnem ve Onur’un birlikte hareket etmelerinden şüphelenen Mesut, telefonuna gelen gizemli bir mesajla sarsılır. Mesut’un hamlesi olayların seyrini değiştirir. Macit ise Elif’in Şebnem’e olan düşmanlığını öğrenir.

Macit ve Elif ittifakı Şebnem için zor günlerin başlangıcı olacaktır. Şebnem içine düştüğü bu cendereden kurtulmak için Mesut’un yardımına ihtiyacı duyar. Mesut bir kez daha Şebnem’e yardım edecek midir?