Ana sayfa Dizi Haberleri Şahika karakteriyle unutulmayan Nesrin Cavadzade, Yasak Elma dizisine geri dönecek mi?

Şahika karakteriyle unutulmayan Nesrin Cavadzade, Yasak Elma dizisine geri dönecek mi?

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Yasak Elma dizisinin altıncı ve final sezonunda senaristler izleyicileri şaşırtmaya devam ediyor. Hikayenin geçmiş ile bugüne yansıyan devamlılığını sağlamak ve bütünlüğü ortaya koymak adına eski karakterlerin yeniden hikayede belirmesi çok akıllı bir taktik gibi gözüküyor.

Yasak Elma dizisinin 10 Ekim Pazartesi günü yayınlanacak 150. yeni bölümünde Zeynep karakterinin hikayeye geri dönüşü herkesi şaşkınlığa uğratacak. Sevda Erginci, 3 yıl aradan sonra yeniden Yasak Elma dizisinin setinde göründü… Oyuncu, Zeynep karakterinin hikayeye vedasından bugüne değişen imajıyla yeni bir heyecan yaratacak gibi gözüküyor.

Yasak Elma dizisi hayranlarının aklına takılan soru ise net, peki Şahika da geri dönecek mi? Yasak Elma dizisinin dördüncü sezonunun sonlarına doğru Nesrin Cavadzade, yönetmen ile tartışma yaşamış ve seti terk ettiği için de Medyapım’ın sahibi Fatih Aksoy tarafından hikayeden çıkartılmıştı.

Bir dönem çok konuşulan ve Nesrin Cavadzade’ye büyük haksızlık yapıldığı değerlendirmeleri yapılan bu olay dizi hayranlarının içindeki bir yaraydı.

Şahika karakteri 109. bölümde Cansu’nun silahıyla partiyi basması sırasında tetiğe basması sonucunda yaralanmış ve sonra da öldüğü söylenerek, cenaze töreni yapılmıştı. Ölmüş bir karakter geri döner mi diye soran izleyiciler olabilir elbette ama senaristler isterse Şahika karakterinin ölmediği, ölmüş gibi gösterildiği gibi bir hikaye de uydurabilir. Önemli olan niyet sonuçta.

Yasak Elma’nın 150. yeni bölümüne Zeynep karakteri ile Sevda Erginci’nin geri dönmesinin ardından birçok izleyici sosyal medyada “Şahika da geri dönecek mi?” sorusunu sormaya başladı.

Final sezonunda Yasak Elma dizisi ekibinin geçmişin kırgınlıklarını bir kenara bırakarak Şahika karakterini yeniden hikayeye dahil etmesi çok hoş bir sürpriz ve jest olur.

Dizi hayranları zaten Şahika’nın gitmesinin ardından hikayenin eskisi kadar renkli olmadığına inanıyordu. Zeynep karakterinin kısa süreli de olsa geri dönmesi izleyicilerin aklına Şahika’nın da geri dönebileceği düşüncesini getirdi.

Medyapım böyle bir şey yapar mı bilinmez ama sosyal medyada birçok Yasak Elma dizisi hayranı, Şahika karakterini yeniden gündem yapmaya başladı bile.

Bir izleyici şu yorumu yaptı: “Böyle havalı bir girişle Şahika da gelseydi keşke…” Birçok izleyicinin de benzer bir düşüncede olduğunu sosyal medyada paylaşılmakta olan binlerce yorumda görebilirsiniz.