SON DAKİKA
20 Eylül 2019 08:25

SON HABERLER

Şahin Tepesi dizisinde Akdora ailesi şoke edici bir sürpriz yaşayacak!

Şahin Tepesi dizisinin 5. yeni bölümü 21 Aralık Cuma akşamı yani bu akşam izleyicilerle atv ekranında buluşacak. Reytinglerinde bir türlü beklenilen tırmanışı sergileyemeyen Şahin Tepesi dizisi, aşk ve entrikalar düğümü olarak da ilgi görmekte.

Zerrin Tekindor, Ebru Özkan Saban, Murat Aygen, Boran Kuzum, Aybüke Pusat, Esra Dermancıoğlu, Kaan Taşaner, Leyla Tanlar ve Mustafa Mert Koç’un başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümünde de önemli gelişmeler yaşanacak

Şahin Tepesi’nde Kaan Taşaner’in hayat verdiği Erkan karakteri, Ebru Özkan Saban’ın canlandırdığı Melek’e giderek aşık oluyor. Şahin Tepesi’ndeki aşk üçgeninde neler olacak?

Senaryosunu Melek Gençoğlu’nun kaleme aldığı, yönetmenliğini ise Hilal Saral’ın üstlendiği ‘Şahin Tepesi’nde Aybüke Pusat ve Boran Kuzum’un canlandırdıkları karakterler arasında başlayan Romeo ve Juliet’in unutulmaz aşkını anımsatan imkansız aşk seyirciden büyük ilgi görüyor.

Boran Kuzum ve Aybüke Pusat’ın canlandırdığı karakterlerin hayranı olan ve bu çifte EfDa (Efe & Verda) diyen takipçiler geçtiğimiz günlerde açtıkları AdımAdımAşka EfDa etiketiyle ilgili 130 bin tweet atarak, ‘Şahin Tepesi’ni yayın günü haricinde de Twitter’da TT’ye taşıdılar.

Zerrin Tekindor ve Murat Aygen’in canlandırdıkları karakterler arasında fırtınalar eserken, Kaan Taşaner’in hayat verdiği Erkan karakteri, Ebru Özkan Saban’ın canlandırdığı Melek’e giderek aşık oluyor.

Bu aşk üçgeninde dengelerin nasıl değişeceği merakla beklenirken bir diğer aşk üçgeninin kahramanları olan Mustafa Mert Koç, Leyla Tanlar ve İlhan Şen, yeni bölümde ekran başındakilere ve Akdora Ailesi’ne şoke edici bir sürpriz yaşatacak.

‘Şahin Tepesi’, yeni bölümüyle 21 Aralık Cuma saat 20:00’da Atv ekranlarında olacak.

İlgili Haberler