SON DAKİKA
18 Temmuz 2019 07:47

SON HABERLER

Sanem ve Can’ın baş başa yemeğinde itiraflar üst üste geldi! Erkenci Kuş 44. Bölüm

Star TV’de Can Yaman ve Demet Özdemir’in başrolünde oynadıkları Erkenci Kuş dizisi 44. bölümüyle ekrana geldi.

Dizide Can ve Sanem’in teknede balık tuttuğu o anlarda keyifli sahneler ekrana geldi. Aynı zamanda Sanem ve Can’ın itirafları da dikkat çekti.

Sanem ve Can’ın uzun süre sonra başbaşa yemek yedikleri sahneyi videodan izleyebilirsiniz…

Erkenci Kuş 44. Bölüm Özet:

Sanem ve Can teknedeler, sonsuz mavilikte yol alıyorlar. Sanem nereye gittiklerini bile bilmiyor; aslında Can’la beraber oldukları sürece nereye gittiklerinin bir önemi yok onun için, ama bunu söyleyebilecek cesareti de yok. Can belki de bir yıl sonra ilk kez Sanem’e gerçek duygularını anlatabilme fırsatını yakalıyor sonunda, ikili uzun bir zaman sonra ilk defa birbirine kalbini açıyor; aşk bir kez daha zamanı durduruyor…
Sanem’in Can’ın yanına gittiğini bilen Yiğit ise bunu hazmedemiyor, Sanem’i kaybetmemek için her şeyi yapmaya hazır. Yiğit’in planı ajansı karıştırıyor, tüm ekip hiç ummadıkları bir anda kendilerini gözaltında buluyor, yardımsa hiç beklemedikleri bir yerden geliyor.
Emre, karısı ve kendisi için yeni bir başlangıç yapmayı çok istiyor. Ne iş olsa yapmaya hazır; ancak iş bulmak kolay değil. Ama her şey çok değişti, Emre artık eski Emre değil, Leyla için ne gerekirse yapar.  Sanem ve Can için yeni bir devir başlıyor; artık ortak oldular. Peki ya aşk? Kalp çarpıntısı öyle birden bire boşlukta kaybolup gidebilir mi? Can Sanem’e bunu nasıl anlatacak?

İlgili Haberler